Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
08.04.2021

Головний спеціаліст відділу розвитку підприємництва та з питань регуляторної політики управління розвитку підприємництва, регуляторної політики та торгівлі Департаменту економічного розвитку і торгівлі Запорізької обласної державної адміністрації

5 500 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Запорожье

Кваліфікаційні вимоги

Освіта: вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра галузі знань «Соціальні та поведінкові науки»

(у разі коли особа, яка претендує на зайняття посади державної служби категорії «В», отримала диплом про вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста (початкова вища освіта), відповідно до підпункту 4 пункту 2 розділу XV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про вищу освіту», такий диплом прирівнюється до диплома про вищу освіту за освітньо-професійним ступенем молодшого бакалавра).

Досвід роботи: не потребує.

Володіння державною мовою: вільне володіння державною мовою.

 

 

Посадові обов'язки

1. Узагальнення практики застосування законодавства України з питань надання електронних адміністративних послуг та дозвільної системи у сфері господарської діяльності.

2. Розробка пропозицій щодо розвитку системи надання адміністративних послуг стосовно запровадження електронних послуг та удосконалення дозвільної системи у сфері господарської діяльності.

3. Розробка проєктів розпоряджень, наказів та інших розпорядчих документів з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності та запровадження електронних адміністративних послуг.

4. Надання методичної та консультаційної допомоги з питань впровадження та надання електронних адміністративних послуг в регіоні.

5. Здійснення моніторингу впровадження електронних адміністративних послуг в регіоні, функціонування державних електронних реєстрів, вебпорталів надання адміністративних послуг та підготовка аналітичних матеріалів за результатами його проведення.

6. Організаційно-методичне забезпечення нарад, засідань, семінарів, навчань з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності та запровадження електронних адміністративних послуг в регіоні.

7. Підготовка звітів, аналітичних, інформаційних, довідкових та інших матеріалів з питань надання електронних адміністративних послуг та дозвільної системи у сфері господарської діяльності.

8. Забезпечення інформаційно-методичного супроводу засідань консультативно-дорадчих органів з питань розвитку підприємництва, популяризація їх діяльності.

9. Виконання інших обов’язків, за дорученням заступника директора Департаменту, начальника управління з метою виконання покладених на відділ та управління завдань

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково.

Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500 грн.;

надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами);

інші надбавки, доплати, премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;

додаткові стимулюючі виплати відповідно до Положення про застосування стимулюючих виплат державним службовцям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15.

 

Термін подачі заявок: 2021-04-14