Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
14.04.2021

Головний спеціаліст командування

6 000 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Берегово

Кваліфікаційні вимоги

Вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, за спеціальністю ’Правознавство’.

 

Вимоги до компетентності

Вільне володіння державною мовою. Знання норм матеріального і процесуального права; навички тлумачення законодавчих актів та застосовування їх на практиці; вміння складати документи правового характеру, здійснювати їх оцінку, правові висновки та консультації; вміння складати процесуальні документи; вміння працювати з правовими базами даних; здатність приймати правові рішення і здійснювати юридичні дії у відповідності із законодавством; навички визначення фактів правопорушень та міри відповідальності за них, інші знання, необхідні для забезпечення реалізації територіальним центром визначених законом повноважень.

 

Посадові обов'язки

Організувати контроль, проводити аналіз та оцінювати стан справ на відповідному напрямі. Брати участь у плануванні і проведенні роботи, спрямованої на дотримання законодавства, виконання наказів і директив відповідних органів військового управління. Приймати участь в організації та проведенні роз’яснення законодавства України та у забезпеченні додержання військовослужбовцями їх вимог. Вести облік злочинів, правопорушень, надзвичайних подій та грубих порушень військової дисципліни, учинених особовим складом, приймати участь в підготовці аналітичних довідок щодо стану дотримання дисципліни та законодавства. Проводити разом з іншими структурними підрозділами територіального центру роботи з перегляду нормативних актів з метою приведення їх у відповідність до чинного законодавства, підготовки пропозицій щодо внесення змін і доповнень або визнання такими, що втратили чинність.

Забезпечувати правильне застосування законодавства в Берегівському ОМТЦК та СП. Брати участь у підготовці висновків щодо правових питань, які виникають у діяльності територіального центру, у розробці пропозицій щодо вдосконалення їх діяльності. Надавати довідки та консультації працівникам та військовослужбовцям територіаль-ного центру щодо вимог чинного законодавства. Представляти інтереси територіального центру в судах та інших органах. Приймати участь у забезпеченні правової освіти начальників відділень територіального центру. Приймати участь в організації забезпечення соціального і правого захисту військовослужбовців та призваних на збори військовозобов’язаних, ветеранів, пенсіонерів з числа військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На постійній основі

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад: 5300 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за виконання особливо важливої роботи, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

 

Термін подачі заявок: 2021-04-20