Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
20.03.2021

Головний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм

5 300 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Киев

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, молодшого бакалавра.

Досвід роботи - не потребує.

Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою.

 

Вимоги до компетентності

1. Ефективність координації з іншими: здатність налагоджувати зв’язки з іншими структурними підрозділами державного органу, представниками інших державних органів, в тому числі з використанням цифрових технологій; уміння конструктивного обміну інформацією, узгодження та упорядкування дій; здатність до об’єднання та систематизації спільних зусиль.

2. Робота з великими масивами інформації: здатність встановлювати логічні взаємозв’язки; вміння систематизувати великий масив інформації; здатність виділяти головне, робити чіткі, структуровані висновки.

3. Якісне виконання поставлених завдань: чітке і точне формулювання мети, цілей і завдань службової діяльності; комплексний підхід до виконання завдань, виявлення ризиків; розуміння змісту завдання і його кінцевих результатів, самостійне визначення можливих шляхів досягнення.

 

Посадові обов'язки

1. За дорученням керівництва відділу, опрацьовує звернення та пропозиції громадян, громадських об’єднань, державних, недержавних підприємств, установ, організацій, засобів масової інформації та громадян з питань, що належать до компетенції відділу, та приймає відповідні рішення згідно з законодавством.

2. Виконує доручення керівництва, готує доповідні записки з питань відповідно до компетенції відділу.

3. Аналізує та узагальнює інформацію структурних підрозділів Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

4. Забезпечення ефективного виконання закріплених за ним напрямів роботи відділу щодо реалізації державної політики у сфері благоустрою території Печерського району міста Києва.

5. Проводить перевірку територій і об’єктів Печерського району щодо належного санітарно-технічного стану і додержання підприємствами, установами, організаціями, громадянами законодавства з питань, що належать до компетенції відділу.

6. Контролює виконання законодавчих та нормативних актів, розпоряджень Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, інших органів виконавчої влади відповідно до компетенції.

7. У межах повноважень здійснює самостійно або разом з відповідними державними органами та іншими підрозділами контроль за дотриманням Правил благоустрою.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5300 грн.

Надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»; надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»

 

Термін подачі заявок: 2021-03-22