Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
13.03.2021

Директор Департаменту документообігу та контролю за виконанням документів

20 400 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Киев

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта вища, ступінь не нижче магістра;

2. Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років;

3. Вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

- Здійснення керівництва діяльністю Департаменту та забезпечення виконання завдань, покладених на Департамент.

- Виконання завдань, визначених у планах роботи Міністерства, Департаменту, доручень та розпоряджень керівництва Міністерства.

- Організація діловодства у Міністерстві відповідно до вимог національних стандартів та законодавства з питань ведення діловодства.

- Організація зберігання архівних документів у Міністерстві та передавання документів постійного терміну зберігання, що належать до Національного архівного фонду, до Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України.

- Забезпечення здійснення контролю стану діловодства у структурних підрозділах Міністерства, на підприємствах, в установах і організаціях, що належать до сфери його управління.

- Забезпечення ведення обліку документів з грифом «Для службового користування» та здійснення контролю за зберіганням, розмноженням та використанням документів, які містять службову інформацію.

- Забезпечення літературного редагування створених у Міністерстві проєктів нормативно-правових актів, організаційно-розпорядчих документів та службових листів за підписом Міністра, першого заступника Міністра, заступників Міністра та державного секретаря Міністерства.

- Забезпечення організації контролю за виконанням документів у Міністерстві; підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів про стан виконання актів Президента України, постанов Верховної Ради України, прийнятих відповідно до Конституції України та законів України, актів Кабінету Міністрів України та доручень Прем’єр-міністра України, запитів і звернень народних депутатів України, наказів Міністерства, окремих доручень Міністра, першого заступника Міністра, протокольних доручень апаратних нарад керівного складу Міністерства.

- Розробка та опрацювання проєктів нормативно-правових актів, проведення їх експертизи, забезпечення методологічної цілісності та відповідності законодавству, узгодження в установленому порядку.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

 

Умови оплати праці

посадовий оклад – 19900,00 грн.,

надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Закону України «Про державну службу» (3 відсотки посадового окладу за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу),

надбавка за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Деякі питання оплати праці працівників державних органів» (500-800 грн.),

інші виплати, премії – у разі встановлення

 

Термін подачі заявок: 2021-03-18