Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
20.03.2021

головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту

5 300 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Киев

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - ступінь вищої освіти не нижче бакалавра.

Досвід роботи - не потребує

Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою

 

Вимоги до компетентності

1. Ефективність координації з іншими: здатність налагоджувати зв’язки з іншими структурними підрозділами державного органу, представниками інших державних органів, в тому числі з використанням цифрових технологій; уміння конструктивного обміну інформацією, узгодження та упорядкування дій; здатність до об’єднання та систематизації спільних зусиль.

2. Робота з великими масивами інформації: здатність встановлювати логічні взаємозв’язки; вміння систематизувати великий масив інформації; здатність виділяти головне, робити чіткі, структуровані висновки.

3. Якісне виконання поставлених завдань: чітке і точне формулювання мети, цілей і завдань службової діяльності; комплексний підхід до виконання завдань, виявлення ризиків; розуміння змісту завдання і його кінцевих результатів, самостійне визначення можливих шляхів досягнення.

 

Посадові обов'язки

1. Взаємодіє з центральними органами виконавчої влади всіх рівнів, органами військового управління Печерського району та міста Києва, що дозволяє оперативно, з розумною ініціативою опрацьовувати плануючі та організаційні документи, звіти, доповіді, контрольні документи, тощо.

2. Надає допомогу в межах повноважень працівникам військового комісаріату району у підготовці плануючих та розпорядчих документів з організації приписки громадян до призовної дільниці, а також здійснює контроль за проведенням призову на строкову військову службу, а також проведенням відбору громадян на військову службу за контрактом.

3. Сприяє направленню військовозобов’язаних на відповідні курси по підготовці офіцерів запасу.

4. Веде шефську роботу по взаємодії з військовими частинами ЗС України та іншими військовими формуваннями що розташовані на території району.

5. В межах повноважень, здійснює роботу з підготовки документації штабу територіальної оборони та приймає участь у проведенні навчань територіальної оборони.

6. Доводить до підприємств, установ організацій району вимогу керівних документів з оборонної роботи.

7. Здійснює контроль в межах повноважень за веденням військового обліку призовників та військовозобов’язаних на підприємствах, установах і організаціях району.

8. Здійснює підготовку до проведення робочих нарад та занять з керівниками (представниками) підприємств, установ, організацій, ЖЕД, ОСББ, ЖБК з питань військового обліку призовників та військовозобов’язаних.

9. Здійснює контроль в межах повноважень за веденням обліку, технічним станом транспортних засобів організацій, установ району призначених для комплектування військових частин ЗС України та інших військових формувань в особливий період.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

бестроково

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5300 грн.

Надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»; надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»

 

Термін подачі заявок: 2021-03-22