Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
06.03.2021

Cекретарь судових засідань

4 400 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Харьков

Кваліфікаційні вимоги

Освіта: Вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра в галузі знань «Право» та прирівняні до неї галузі знань та спеціальності

Досвід роботи: Без вимог до досвіду роботи

Володіння державною мовою: Вільне володіння державною мовою.

 

 

Посадові обов'язки

Здійснення судових викликів і повідомлень; перевірка наявності та з’ясування причини відсутності осіб, яких було викликано до суду, і інформування про це головуючого, оформлення заявки до підрозділів Національної гвардії України, адміністрації місць попереднього ув’язнення про доставку до суду затриманих та підсудних осіб, підготовка копії відповідних судових рішень; здійснення перевірки осіб, які викликані в судове засідання, та зазначення на повістках час перебування в суді; забезпечення фіксування судового засідання технічними засобами згідно з Інструкцією про порядок фіксування судового процесу технічними засобами; ведення журналу судового засідання; здійснення оформлення для направлення копій судових рішень сторонам та іншим особам, які беруть участь у справі й фактично не були присутніми в судовому засіданні під час розгляду справи; складання та направлення виконавчих листів у справах, за якими передбачено негайне виконання, та про стягнення штрафу за неявку до суду; оформлення матеріалів судових справ і здійснення передачі справ до канцелярії суду.

Після кожного судового засідання внесення відповідних записів в обліково-статистичну картку та ведення обліку справ, призначених до розгляду.

Виконання інших доручень головуючого в судовому засіданні та керівництва суду.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад –4440,00 грн., надбавки, доплати до посадового окладу (стаття 52 Закону України «Про державну службу»), премія за рахунок економії фонду оплати праці та при наявності кошторисних призначень.

 

Термін подачі заявок: 2021-03-11