Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
06.03.2021

головний спеціаліст відділу з призначення та виплати державних соціальних допомог Відділення № 2 м. Ківерці (з робочим місцем в м. Ківерці)

5 300 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Луцк

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра гуманітарного спрямування

 

Вимоги до компетентності

Наявність досвіду роботи на посадах державної служби категорій „Б” чи „В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування.

Навики роботи з програмами АСОПД/КОМТЕХ, “Наш дім”.

 

Посадові обов'язки

Опрацьовує прийняті заяви, документи та призначає щомісячну адресну безготівкову субсидію (надалі – субсидії) для відшкодування населенню витрат на оплату за користування житлом, його утримання, комунальні послуги (водо-, тепло-, газопостачання, водовідведення, вивезення побутового сміття та різних нечистот), а також готівкової субсидії на придбання скрапленого газу та твердого палива. Надає адміністративні послуги. Забезпечує захист персональних даних та доступ до публічної інформації. Забезпечує здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції.

Розраховує розмір та терміни надання субсидій на підставі поданих заяв та документів.

Готує проекти рішення щодо призначення (відмови у призначенні) та перерахунку соціальних допомог.

Формує в електронному вигляді особові справи з призначення субсидій та їх базу даних. Веде обробку первинних документів для призначення субсидій.

Складає реєстри отримувачів субсидій та відомості розміру нарахувань субсидій по організаціях, що надають житлово-комунальні послуги, скраплений газ, тверде паливо.

Оформляє та веде справи одержувачів субсидій. Проводить інвентаризацію справ одержувачів, контролює списки двійників. Проводить зняття з обліку справ, по яких закінчився термін виплати та списує їх в архів.

Веде журнал реєстрації обробки заяв\особових справ.

Вивчає нові доробки АСОПД/КОМТЕХ, “Наш дім”.

Несе повну відповідальність за збереження особових справ та рахунків одержувачів субсидій та матеріальних засобів, наданих для виконання функціональних обов’язків.

Проводить роз’яснювальну роботу серед населення, інформує з питань виплати субсидій.

Розглядає пропозиції, скарги, заяви, веде особистий прийом з питань, що входять до компетенції відділу, вживає заходи щодо усунення причин, які викликають скарги.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Контракт укладається на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

Граничний строк перебування на зазначеній посаді державної служби становить не більше двох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України.

 

Умови оплати праці

- Посадовий оклад – 5300 грн.;

- Надбавка за вислугу років;

- Надбавка за ранг державного службовця;

- Премія (у разі встановлення).

 

Термін подачі заявок: 2021-03-09