Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
06.03.2021

Головний державний інспектор

5 500 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Днепр

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

Вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

Розробка організаційної структури ГУ ДПС та переліків змін до неї, забезпечення їх затвердження в установленому порядку. Опрацювання пропозицій самостійних структурних підрозділів ГУ ДПС щодо удосконалення організаційної структури ГУ ДПС. Ведення переліку індексів структурних підрозділів ГУ ДПС.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

Граничний строк перебування особи на зазначеній посаді державної служби становить не більше двох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500,00 грн.; надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця – відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 №15 «Деякі питання оплати праці державних службовців» зі змінами і доповненнями; надбавка за вислугу років - 3 відсотки посадового окладу за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу; інші виплати, надбавки, премії – у разі встановлення (стаття 52 Закону України «Про державну службу» зі змінами і доповненнями).

 

Термін подачі заявок: 2021-03-07