Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
05.03.2021

Головний державний інспектор відділу правового забезпечення

5 500 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Днепр

Кваліфікаційні вимоги

Вільне володіння державною мовою.Вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра за фахом юридичного спрямування.

 

 

Посадові обов'язки

Організація правової роботи з питань забезпечення діяльності ГУ ДФС та її структурних підрозділів (управлінь, відділів, секторів), спрямованої на забезпечення дотримання законності в їх діяльності.

Забезпечення контролю за дотриманням законності ГУ ДФС при виконанні завдань і функцій, покладених чинним законодавством.

Участь у заходах, спрямованих на забезпечення правильного застосування у підрозділах ГУ ДФС податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на ДФС.

Організація та ведення претензійної та позовної роботи в ГУ ДФС.

Представництво інтересів ГУ ДФС, їх керівників та працівників під час супроводження справ у судах (участь у судових засіданнях, підготовка необхідних процесуальних документів тощо).

Здійснення аналізу стану розгляду справ у судах та узагальнення судової практики.

Надання структурним підрозділам ГУ ДФС та їх працівникам консультацій з правових питань, а також практичної допомоги щодо організації забезпечення діяльності і проведення претензійно-позовної роботи.

Перевірка на відповідність чинному законодавству проектів організаційно-розпорядчих документів, договорів, контрактів, листів та інших матеріалів з питань діяльності ГУ ДФС.

Погодження (візування) у встановленому порядку проектів наказів, розпоряджень, договорів ГУ ДФС у межах компетенції.

Забезпечення єдиного підходу щодо застосування нормативно-правових актів з податкових та інших питань відповідно до компетенції ГУ ДФС.

Сприяння правильному застосуванню норм законодавства про працю, що зачіпає права й законні інтереси держави та органів ДФС, внесення пропозицій керівництву ГУ ДФС щодо поновлення порушених прав.

Сприяння своєчасному вжиттю заходів за поданнями та постановами органів прокуратури, окремими ухвалами суду, рішеннями, постановами, ухвалами судів з питань відповідно до функціональних повноважень.

Доведення до структурних підрозділів ГУ ДФС листів ДФС, Міністерства юстиції України, роз’яснень Вищого адміністративного суду, Вищого господарського суду, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ та Пленуму Верховного Суду для подальшого використання та застосування при виконанні завдань і функцій, покладених чинним законодавством на органи ДФС.

Участь у підготовці навчальних курсів та методичних посібників щодо застосування та вдосконалення податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на ДФС.

Розгляд звернень громадян та забезпечення доступу до публічної інформації, а також надання відповідей на них та інформації в межах компетенції (крім обмежень встановлених законодавством).

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500 гривень.

Надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за інтенсивність праці (Закон України

від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу», постанова Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року

№ 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»

(із змінами і доповненнями).

За результатами роботи та за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

 

Термін подачі заявок: 2021-03-06