Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
05.03.2021

Завідувач сектору супроводження інформаційних систем відділу електронних сервісів

6 300 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Харьков

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти – не нижче магістра у галузі знань «Інформаційні технології», «Прикладна математика», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років у сфері інформаційних та комп’ютерно-інтегрованих технологій.

Вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

Забезпечення функціонування інформаційно-телекомунікаційних систем;

Забезпечення МУ ДПС ВПП технічними та системними програмними засобами, адміністрування та забезпечення експлуатації обладнання автоматизованих робочих місць;

Адміністрування телекомунікаційних систем та мережевих сервісів, адміністрування та супроводження роботи серверного приміщення;

Забезпечення функціонування електронних сервісів і їх технічної підтримки;

Виконання заходів захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах (ІТС) та заходів забезпечення антивірусного захисту, кіберзахисту та безпеки інформаційних технологій в інформаційно-телекомунікаційних системах (ІТС);

Формування та ведення баз даних МУ ДПС ВПП;

Забезпечення здійснення інформаційного обміну із зовнішніми організаціями та інформаційне забезпечення МУ ДПС ВПП.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 6300 гривень.

Надбавка до посадового окладу за ранг, надбавка за вислугу років, надбавка за інтенсивність праці, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

 

Термін подачі заявок: 2021-03-07