Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
02.03.2021

Головний спеціаліст з питань контролю відділу документального забезпечення,контролю та розгляду звернень громадян апарату Обухівської районної державної адміністрації

5 300 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Обухов

Кваліфікаційні вимоги

Освіта: вища, не нижче ступеня бакалавр або молодший бакалавр

Вільне володіння державною мовою

Досвід роботи не потребує

 

Вимоги до компетентності

Володіння комп’ютером - рівень досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point). Навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

 

Посадові обов'язки

1.Забезпечення контролю за своєчасним надходженням інформаційних та інших матеріалів від відділів, управлінь, інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування про стан виконання документів та роботи з реагування на запити і звернення народних депутатів України;

2.Підготовка та надання щотижневих письмових нагадувань–попереджень про закінчення строків виконання документів;

3.Здійснення випереджувального моніторингу строків виконання документів;

4.Підготовка матеріалів про стан виконання документів для розгляду на засіданнях колегії райдержадміністрації;

5.Здійснення формування картотеки контрольних та виконаних документів в автоматизованій системі діловодства;

6.Підготовка інформаційно-аналітичних матеріалів для голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації щодо виконання документів та реагування на запити і звернення народних депутатів України, депутатів місцевих рад.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID- 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

Граничний строк перебування особи на зазначеній посаді державної служби становить не більше двох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України.

 

Умови оплати праці

Оплата праці здійснюється відповідно до Закону України «Про державну службу», інших нормативно-правових актів з питань оплати праці працівників державних органів, штатного розпису.

 

Термін подачі заявок: 2021-03-05