Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
02.03.2021

Начальник відділу державної служби України

6 600 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Полтава

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта ступеня не нижче магістра

Досвід роботи на посадах державної служби категорій ’Б’ чи ’В’ або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року

 

 

Посадові обов'язки

Здійснює керівництво відділом та організовує його роботу.

Вивчає та практично освоює інформаційну технологію автоматизованих програмних комплексів, що використовуються для призначення та виплат житлових субсидій, усіх видів державних соціальних допомог, пільг та компенсацій, зокрема, Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, ПК «Житлові субсидії», АСОПД/КОМТЕХ, (надалі АПК), безпосередньо пов’язаних з роботою управління.

Постійно вдосконалює свої знання щодо комплексу програмно-технічних засобів.

Контролює працездатність всіх елементів АПК у відділі, вчасно реагує на проблеми, що виникають. Займається питаннями ведення та супроводження програмного забезпечення АПК.

Проводить комплекс заходів щодо збереження інформації, запобігання несанкціонованого доступу до неї.

.Підтримує в працездатному стані всі елементи АПК. Координує сервісне обслуговування технічних засобів.

Сумлінно виконує всі вимоги та рекомендації розробників АПК щодо впровадження та експлуатації комплексу. Регулярно та відповідально проводить резервну архівацію баз даних АПК.

Вивчає та узагальнює досвід використання технології та програмного забезпечення АПК, а також пропозиції щодо її вдосконалення.

Проводить тестування та забезпечує оновлення програмного забезпечення та підтримує працездатність АПК в цілому.

Контролює стан програмного забезпечення: операційних систем, баз даних, антивірусних програм, сервісного програмного забезпечення

Проводить діагностику та профілактику обладнання.

Веде необхідну документацію, що стосується діяльності відділу.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Тимчасово на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення переможця конкурсу відповідно до законодавства.

 

Умови оплати праці

посадовий оклад – 6100 грн.

- надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 „Деякі питання оплати праці державних службовців”;

- надбавки, доплати та премії (відповідно до статті 52 Закону України „Про державну службу”).

 

Термін подачі заявок: 2021-03-06