Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
02.03.2021

Провідний спеціаліст сектору інформаційної підтримки Фастівського районного управління поліції

4 670 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Киев

Кваліфікаційні вимоги

Освіта: ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, молодшого бакалавра.

Досвід роботи: не потребує.

Володіння державною мовою: вільне володіння державною мовою.

Володіння іноземною мовою: необов’язково.

 

Вимоги до компетентності

Необхідні ділові якості: діалогове спілкування (письмове і усне), аналітичні здібності, навички розв’язання проблем, уміння працювати в команді, стресостійкість.

Необхідні особистісні якості: дисциплінованість, самоорганізація та орієнтація на розвиток, емоційна стабільність, повага до інших, відповідальність.

Технічні знання: володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача, досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel).

Знання законодавства: Конституція України, Закон України «Про державну службу», Закон України «Про запобігання корупції», Закон України «При очищення влади».

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ): Закони України «Про Національну поліцію» (зі змінами та доповненнями), «Про захист персональних даних» (зі змінами та доповненнями), «Про інформацію» (зі змінами та доповненнями), «Про доступ до публічної інформації» (зі змінами та доповненнями), Закон України «Про звернення громадян», Кодекс законів про працю.

 

Посадові обов'язки

1. Внесення статистичних карток, визначених нормативними актами МВС до інформаційно-інтегрованої пошукової системи Київської області.

2. Контролює своєчасність, повноту та об’єктивність надання інформації про кримінальні правопорушення та осіб які їх учинили.

3. Здійснює загальний контроль за формуванням обліків та актуалізацію інформації в інформаційних підсистемах регіонального вузла інформаційно-інтегровано пошукової системи Київської області.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строкове, на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад згідно з штатним розписом – 4670 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, премії (за наявності достатнього фонду оплати праці).

 

Термін подачі заявок: 2021-03-03