Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
23.02.2021

головний спеціаліст-бухгалтер

5 300 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Баштанка

Кваліфікаційні вимоги

Наявність вищої освіти, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра,

вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

1) Веде бухгалтерський облік, складає звітність по коштам. Опрацьовує документи бухгалтерського обліку в комплексній програмі системи “Казначейський звіт”, облік кошторисів, зобов’язань та платіжних доручень.

2) Готує, вносить та оприлюднює обсяг видатків, кількість службових відряджень та обсяг витрат про стан виконання договорів на веб-порталі- використання публічних коштів.

3) Здійснює фінансування в системі “Клієнт Казначейства-Казначейство” та отримує інформації про залишки коштів на рахунках.

4) Забезпечує збереження бухгалтерських документів відповідно до встановленого порядку та оформлення документів для здачі в архів.

5) Виконує інші доручення начальника служби у стравах дітей

6) Складає та надає у відповідні органи місячну, квартальну та річну звітність

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства, але не більше двох місяців після відміни карантину

 

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5300 грн;

надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами);

надбавка за вислугу років на державній службі відповідно до частини першої статті 52 Закону України «Про державну службу»

 

Термін подачі заявок: 2021-02-26