Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
27.01.2021

Головний державний інспектор Чугуївського сектору організації роботи організаційно-розпорядчого управління

5 500 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Харьков

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта Ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра

2. Досвід роботи Не потребує

3. Володіння державною мовою Вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

Забезпечення приймання, реєстрації, обробки, постановки на автоматизований контроль завдань у Системі електронного документообігу (далі – СЕД) вхідної кореспонденції (крім запитів на отримання публічної інформації), в тому числі приймання, реєстрації, постановки на автоматизований контроль звернень громадян у СЕД, які надійшли до Головного управління ДПС у Харківській області (далі – ГУ ДПС області), та від ДПІ (ЦОП) та приймання, реєстрація, обробка вихідної кореспонденції, здійснення ведення обліку документів, забезпечення їх зберігання, оперативний пошук, доставка та надання інформації щодо них.

Здійснення електронної обробки документів, їх тиражування та розсилки.

Забезпечення проведення моніторингу бази електронного документообігу ІТС «Управління документами» щодо правильного, повного та вчасного заповнення реєстраційно-моніторингових карток.

Підготовка у межах компетенції пропозицій керівництву ГУ ДПС області щодо удосконалення форм і методів організації роботи, виконання завдань та доручень керівництва ГУ ДПС області з питань, що належать до компетенції структурного підрозділу, взаємодія у межах компетенції із структурними підрозділами ГУ ДПС області та іншими територіальними органами ДПС.

Надання у межах компетенції методичної і практичної допомоги структурним підрозділам ГУ ДПС області, організація та проведення у межах компетенції структурного підрозділу семінарів, нарад, «круглих столів», участь у заходах щодо підвищення рівня професійної компетентності працівників структурних підрозділів ГУ ДПС області.

Забезпечення співпраці та комунікацій з громадськістю та бізнес-спільнотою.

Організація роз’яснювальної роботи у ЗМІ щодо практики застосування законодавства з питань, що належать до компетенції ДПС. Участь у забезпеченні єдиної інформаційної політики ДПС та її територіальних органів. Організація сервісного обслуговування платників та діяльності Центрів обслуговування платників.

Здійснення реєстрації, обліку, зберігання та використання документів з грифом «Для службового користування», забезпечення контролю за роботою структурних підрозділів ГУ ДПС області з документами з грифом «Для службового користування».

Вжиття заходів щодо скорочення термінів проходження документів, узагальнення та аналізу даних про хід і результати цієї роботи.

Проставляння позначки про отримання кореспонденції від платників податків, засвідчення печаткою копій документів у випадках, передбачених відповідними законодавчими, нормативно-правовими актами та відповідними розпорядчими документами.

Приймання у ЦОП заяв на отримання адміністративних послуг, інших документів.

Надання довідкової інформації (засобами телефонного зв’язку) про надходження і безпосередніх виконавців кореспонденції за допомогою автоматизованої СЕД.

Здійснення реєстрації, сканування та розсилки документів вихідної кореспонденції на адресу органів ДПС, власної кореспонденції відділу до інших підрозділів у відповідних картотеках в автоматизованій системі електронного документообігу.

Здійснення доставки та отримання письмової кореспонденції на/з поштового відділення.

Здійснення реєстрації заяв щодо надання адміністративних послуг та за результатами розгляду заяв здійснення реєстрації результату їх опрацювання в межах компетенції.

Здійснення розгляду звернень громадян та надання відповіді на них в межах компетенції, забезпечення надання інформації про діяльність ГУ ДПС області за запитами на отримання публічної інформації, інформації з обмеженим доступом, якщо немає законних підстав для обмеження у доступі до такої інформації, які існували раніше.

Забезпечення передачі до підрозділу роботи зі зверненнями громадян звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації.

Забезпечення дотримання Конституції України, Законів України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу», від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII «Про запобігання корупції» та від 01 червня 2010 року № 2297-VI «Про захист персональних даних», Положення про Головне управління ДПС у Харківській області, затвердженого наказом Державної податкової служби України від 12.11.2020 № 643 «Про затвердження положень про територіальні органи ДПС», наказу від 02.09.2019 № 52 «Про затвердження Правил етичної поведінки в органах Державної податкової служби».

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

 

Умови оплати праці

Надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця (Закон України від 10 грудня 2015 року №889-VIII «Про державну службу», постанова Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року №15 «Питання оплати праці працівників державних органів»). За результатами роботи та за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

 

Термін подачі заявок: 2021-01-29