Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
26.01.2021

Старший державний інспектор Богодухівського сектору організації роботи організаційно-розпорядчого управління

5 100 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Харьков

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта Ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра

2. Досвід роботи Не потребує

3. Володіння державною мовою Вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

Забезпечення підготовки у межах компетенції пропозицій керівництву Головного управління ДПС у Харківській області (далі – ГУ ДПС області) щодо удосконалення форм і методів організації роботи, виконання завдань та доручень керівництва ГУ ДПС області з питань, що належать до компетенції структурного підрозділу, взаємодія у межах компетенції із структурними підрозділами ГУ ДПС області та іншими територіальними органами ДПС.

Здійснення у межах компетенції перевірки з питань організації роботи структурних підрозділів ГУ ДПС області, надання методичної і практичної допомоги структурним підрозділам ГУ ДПС області, участь у заходах щодо підвищення професійної компетентності працівників структурного підрозділу (без відриву від роботи).

Забезпечення співпраці з інститутами громадського суспільства, представниками бізнес-спільноти, сприяння участі громадськості у реалізації державної політики за напрямами діяльності ДПС.

Організація роз’яснювальної роботи у ЗМІ щодо практики застосування законодавства з питань, що належать до компетенції ДПС. Участь у забезпеченні єдиної інформаційної політики ДПС та її територіальних органів.

Забезпечення участі у розробці номенклатури справ сектору.

Приймання, реєстрація, обробка вхідної кореспонденції, постановка на автоматизований контроль завдань в автоматизованій інформаційній системі електронного документообігу вхідної кореспонденції, в тому числі заяв громадян поданих у відповідності до Податкового Кодексу України (крім звернень громадян, запитів на отримання публічної інформації) та приймання, реєстрація, обробка вихідної кореспонденції, здійснення ведення обліку документів, забезпечення їх зберігання, оперативний пошук, доставка та надання інформації щодо них.

Здійснення електронної обробки документів, їх тиражування та розсилка.

Здійснення реєстрації, обліку, розмноження документів з грифом «Для службового користування», забезпечення їх зберігання, використання, забезпечення контролю за роботою структурних підрозділів ГУ ДПС області з документами з грифом «Для службового користування».

Вжиття заходів щодо скорочення термінів проходження документів, узагальнення та аналізу даних про хід і результати цієї роботи.

Проставляння позначки про отримання кореспонденції від платників податків, засвідчення печаткою копій документів у випадках, передбачених відповідними розпорядчими документами.

Надання довідкової інформації (засобами телефонного зв’язку) про надходження і безпосередніх виконавців кореспонденції за допомогою автоматизованої системи електронного документообігу.

Здійснення реєстрації, сканування та розсилки документів вихідної кореспонденції на адресу органів ДПС, власної кореспонденції відділу до інших підрозділів у відповідних картотеках в автоматизованій системі електронного документообігу.

Забезпечення відправлення вихідної кореспонденції засобами електронної пошти на електронну адресу ЦОВВ, підприємств, організацій, громадян (крім органів ДПС).

Забезпечення збереження печаток, штампів з назвою «Головне управління ДПС у Харківській області».

Несе відповідальність за отримання, облік, збереження, видачу бланків з назвою «Головне управління ДПС у Харківській області».

На період тимчасової відсутності працівника, відповідального за архів, виконання його обов’язків в частині видачі документів з архіву.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

 

Умови оплати праці

Надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця (Закон України від 10 грудня 2015 року №889-VIII «Про державну службу», постанова Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року №15 «Питання оплати праці працівників державних органів»). За результатами роботи та за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

 

Термін подачі заявок: 2021-01-29