Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
26.01.2021

Головний спеціаліст відділу методології та організації роботи з обслуговування громадян

5 500 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Ровно

Кваліфікаційні вимоги

Освіта: вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

Досвід роботи: не потребує

Володіння державною мовою: вільне володіння державною мовою

 

Вимоги до компетентності

Уміння працювати з комп’ютером: вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку. Вільне володіння ПК, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм архівування даних (7-Zip), роботи з електронними таблицями (MS Excel, Libre Office Calc), роботи з текстом (MS Word LibreOffice Writer).

Ділові якості: аналітичні здібності, діалогове спілкування (письмове і усне), навички управління, навички контролю, здатність концентруватись на деталях, виваженість, вміння визначати пріоритети, стійкість, стресостійкість, вимогливість, уміння працювати в команді.

Особистісні якості: креативність, ініціативність, надійність, порядність, дисциплінованість, відповідальність.

Знання спеціального законодавства:

- Конституція України;

- Закон України “Про державну службу”;

- Закон України “Про запобігання корупції”;

- Закон України “Про доступ до публічної інформації”;

- Закон України “Про звернення громадян”;

- Закон України “Про інформацію”;

- Закон України “Про захист персональних даних”;

- Закон України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”;

- Закон України “Про пенсійне забезпечення”;

- Закон України “Про прокуратуру”;

- Закон України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;

- Закон України “Про судоустрій і статус суддів”;

- Закон України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”;

- Закон України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”;

- Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною”;

- Міжнародні угоди з питань пенсійного забезпечення;

- Положення про Пенсійний фонд України, затверджене постановою Правління Пенсійного фонду України від 22.12.2014 № 28-2;

- Постанови правління Пенсійного фонду України від 30.07.2015 № 13-1 “Про організацію прийому та обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду України”;

- Порядок подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, затверджений постановою Правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005

№22-1;

- Інші нормативно-правові акти, необхідні для виконання завдань, визначених Положенням про управління обслуговування громадян.

 

Посадові обов'язки

Здійснення моніторингу та оцінки якості обслуговування громадян, вживання заходів щодо виявлення проблемних аспектів і потенційних корупційних ризиків.

Здійснення прийому громадян у громадській приймальні Головного управління.

Організація та супроводження якісного й ефективного обслуговування громадян сервісними центрами у тому числі на віддалених робочих місцях та в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Рівненській області, сприяння впровадженню єдиних високих стандартів надання послуг, високої комунікативної культури обслуговування.

Розгляд письмових та усних звернень і скарг громадян, у тому числі з питань, що стосуються безпосередньо організації роботи відділів, сектору і пунктів обслуговування відвідувачів, порушень і недоліків в організації їх роботи. Виявлення та усунення причин, що призводять до подання обгрунтованих скарг і звернень, що стосуються якості надання послуг.

Узагальнення, аналіз та підготовка керівництву відділу інформаційних та аналітичних матеріалів з питань, віднесених до компетенції відділу, внесення пропозицій щодо удосконалення роботи.

Проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо методики і способів донесення загальної інформації про умови, порядок призначення, перерахунків і виплати пенсій та види послуг, що надаються органами Пенсійного фонду, в тому числі про можливість доступу до сервісів дистанційного обслуговування, подання документів, звернень із використанням електронного цифрового підпису, через веб-портал електронних послуг і з допомогою СМС-інформування.

Внесення керівництву відділу пропозиції щодо вдосконалення обслуговування громадян.

Забезпечення додержання вимог законодавства України про державну службу та з питань запобігання корупції, правил етичної поведінки державних службовців, виконавської дисципліни, порядку ведення діловодства, правил внутрішнього службового розпорядку, вимог нормативно-правових актів з охорони праці та пожежної безпеки.

Забезпечення роботи “гарячих” телефонних ліній у Головному управлінні, контроль їх роботи у сервісних центрах.

Здійснення контролю за своєчасністю опрацювання та оперативного надання у визначені строки повної інформації за запитами, що надходять з інших регіонів та Пенсійного фонду Російської Федерації.

Виконання доручень керівника в межах компетенції.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS- CoV-2, до дня визначення суб’єктом призначення переможця за результатами конкурсного відбору на цю посаду відповідно до законодавства, але не більше двох місяців після відміни карантину.

 

Умови оплати праці

Надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України “Про державну службу”; надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 “Питання оплати праці працівників державних органів” (із змінами).

 

Термін подачі заявок: 2021-01-29