Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
26.01.2021

Головний спеціаліст відділу інформаційних технологій, бухгалтерського обліку та звітності управління фінансово-господарського та інформаційного забезпечення

5 500 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Ровно

Кваліфікаційні вимоги

Освіта: ступінь вищої освіти не нижче бакалавра спеціальностей „Облік і оподаткування”, „Фінанси, банківська справа та страхування” галузі знань „Управління та адміністрування” або відповідних напрямів підготовки та спеціальностей, за якими здійснювалася підготовка фахівців до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 № 266 „Про затвердження переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти”.

Досвід роботи: не потребує.

Володіння державною мовою: вільне володіння державною мовою.

 

 

Посадові обов'язки

1. Веде синтетичний та аналітичний облік розрахунків за товари, роботи, послуги департаменту фінансів, здійснює контроль за своєчасністю розрахунків та недопущенню простроченої заборгованості.

2. Веде бухгалтерський облік власних надходжень департаменту фінансів, готує та подає орендарям приміщення акти на оплату орендної плати, відшкодування вартості спожитих енергоносіїв, комунальних платежів, орендної плати за землю та інших платежів.

3. Не рідше двох разів на рік проводить звірку сум в розрахунках з дебіторами та кредиторами.

4. Складає регістри бухгалтерського обліку (меморіальні ордери №№ 4, 6, 14).

5. Приймає участь в складанні періодичної та річної звітності про виконання кошторису департаменту фінансів, зведеної по місцевих фінансових органах Рівненської області та Рівненській обласній державній адміністрації.

6. Розміщує інформацію про використання публічних коштів на веб-порталі e-data.gov.ua в частині надання департаменту фінансів послуг.

7. Організовує та проводить процедури закупівлі/спрощеної закупівлі товарів, робіт, послуг в департаменті фінансів відповідно до Закону України „Про публічні закупівлі” та положення про уповноважену особу департаменту фінансів Рівненської обласної державної адміністрації.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500,00 грн.

Надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 „Деякі питання оплати праці працівників державних органів”.

Надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України „Про державну службу”.

 

Термін подачі заявок: 2021-02-01