Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
26.01.2021

Головний державний фінансовий інспектор відділу контролю у сфері будівництва Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області (перша вакантна посада)

5 500 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Киев

Кваліфікаційні вимоги

ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра у галузі знань «Економіка та підприємництво» або «Управління та адміністрування», або «Архітектура та будівництво», вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

1) Здійснення державного фінансового контролю підконтрольних підприємств, установ, організацій та інших об’єктів за використанням і збереженням державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, правильністю визначення потреби в бюджетних коштах та взяття зобов’язань, ефективним використанням коштів і майна, станом і достовірністю бухгалтерського обліку і фінансової звітності в об’єктів контролю, внесення пропозицій щодо усунення виявлених недоліків і порушень.

2) Здійснення підготовки до проведення державного фінансового аудиту та інспектування, а саме: ознайомлення з нормативно-правовими документами, які регулюють діяльність об’єкта контролю, вивчення його фінансового стану; прийняття участі у підготовці програми проведення заходу державного фінансового контролю або самостійна підготовка її проекту.

3) Очолення або взяття участі у складі групи з проведення заходів державного фінансового контролю.

Складання, реєстрація актів, та формування справи за результатами закінчених заходів державного фінансового контролю і у визначений термін передача їх на зберігання.

4) Забезпечення узагальнення результатів документування заходів державного фінансового контролю, підготовка інформацій та матеріалів заходів державного фінансового контролю для направлення відповідному органу виконавчої влади та місцевого самоврядування, а у випадках, передбачених чинним законодавством – правоохоронному органу.

5) Вжиття заходів щодо усунення виявлених під час здійснення державного фінансового контролю порушень законодавства, підготовка проєктів вимог до об’єктів контролю, листів до правоохоронних органів у разі встановлення порушень законодавства, що передбачають кримінальну відповідальність, містять ознаки корупційних діянь або про факти інших виявлених порушень законодавства, протоколи та постанови по справах про адміністративні правопорушення, проєкти заходів впливу за порушення бюджетного законодавства та подає їх на погодження та візування юридичному відділу Управління.

Підготовка проєктів обов’язкових до розгляду пропозицій та рекомендацій щодо усунення причин і умов, які призвели (можуть призвести) до вчинення порушень та виникнення недоліків у діяльності підконтрольних установ, територіальним органам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, іншим підконтрольним установам, а також отримувати від зазначених органів інформацію про розгляд таких пропозицій та рекомендацій.

Проведення аналізу стану додержання фінансової дисципліни та за результатами підготовка проєктів листів місцевим органам виконавчої влади, територіальним органам центральних органів виконавчої влади, іншим державним органам та органам місцевого самоврядування.

6) Здійснення контролю за усуненням порушень і недоліків фінансової дисципліни та бухгалтерського обліку, виявлених під час заходів державного фінансового контролю.

7) В установленому порядку внесення пропозицій щодо застосування заходів впливу за порушення бюджетного законодавства, накладення адміністративних стягнень на осіб, винних у порушенні законодавства.

8) За дорученням начальника Відділу брати участь у розгляді звернень громадян, запитів про доступ до публічної інформації та звернень народних депутатів України, підприємств, установ та організацій, адвокатських запитів.

Брати участь у складанні звітності щодо роботи Відділу за встановленими формами. Співпраця з іншими структурними підрозділами Управління, обмін інформацією, необхідною для виконання покладених на нього функцій. Ведення діловодства у Відділі.

9) Виконання інших доручень начальника Відділу відповідно до покладених на нього завдань.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства

 

Умови оплати праці

1) посадовий оклад – 5 500 гривень;

2) надбавка до посадового окладу за ранг – відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»;

3) інші надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»

 

Термін подачі заявок: 2021-01-28