Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
25.01.2021

Головний спеціаліст відділу бухгалтерської служби, фінансування та звітності

5 500 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Херсон

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодший бакалавр, бакалавр. Вільне володіння державною мовою.

 

 

Посадові обов'язки

Складає річний план закупівель.

Здійснює вибір процедур закупівлі та проводить їх.

Забезпечує рівні умови для всіх учасників, об’єктивний та чесний вибір переможця.

Забезпечує складання, затвердження та зберігання відповідних документів з питань публічних закупівель, визначених Законом про публічні закупівлі.

Забезпечує оприлюднення інформації та звіту щодо публічних закупівель відповідно до вимог Закону про публічні закупівлі.

Представляє інтереси УДМС з питань, пов’язаних зі здійсненням закупівель, зокрема під час перевірок і контрольних заходів, розгляду скарг і судових справ.

Оприлюднює інформацію та звіти щодо укладених договорів без використання електронної системи закупівель

Аналізує виконання договорів, укладених згідно із Законом про публічні закупівлі.

Здійснює моніторинг змін у законодавчому і нормативному забезпеченні функціонування системи публічних закупівель в Україні.

Виконує інші доручення начальника відділу бухгалтерської служби, фінансування та звітності – головного бухгалтера УДМС, надані в межах чинного законодавства.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строково на період дії карантину, шляхом укладання контракту (на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Со V-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства).

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад згідно з штатним розписом – 5500,00 грн. та інші виплати відповідно до ЗУ “Про державну службу” від 10 грудня 2015 року № 889-VIII (зі змінами) та постанови КМУ від 18 січня 2017 року № 15 (зі змінами) “Питання оплати праці працівників державних органів”.

 

Термін подачі заявок: 2021-01-29