Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
25.01.2021

Завідувач сектору організації допущення транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів та підвищення кваліфікації водіїв регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Дніпропетровській області (філія ГСЦ МВС)

6 300 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Днепр

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче магістра (спеціаліста)

Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» і «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше двох років

Вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

Забезпечує виконання завдань і функцій, покладених на сектор, розподіл обов’язків між працівниками сектору, контролює виконання ними посадових обов’язків, відповідає за дисципліну в підрозділі.

Забезпечує та здійснює контроль за своєчасним та якісним розглядом працівниками сектору звернень від органів виконавчої влади, громадських об’єднань, підприємств, установ та організацій, громадян з напряму діяльності сектору, а також підготовкою проектів відповідних рішень.

Здійснює контроль за діяльністю ТСЦ МВС, що пов’язана із перевезенням визначених небезпечних вантажів колісними транспортними засобами.

Забезпечує ведення обліку надходження і витрачання бланкової продукції необхідної для виконання завдань, покладених на сектор.

Здійснює контроль за веденням діловодства, збереженням документів, що знаходяться в розпорядженні сектору.

Організує та приймає участь у здійсненні перевірок, проведенні поточного і періодичного моніторингу діяльності ТСЦ МВС, в межах компетенції сектору;

Забезпечує виконання функцій покладених на РСЦ ГСЦ МВС щодо допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів:

- організовує забезпечення та видачу (продовження) свідоцтв про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів та внесенням інформації про видані свідоцтва до відповідних реєстрів і журналів обліку;

- організовує прийом документів від суб’єктів звернення для надання послуг пов’язаних з видачею (продовженням) свідоцтв про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів.

- організовує оформлення та видачу, за результатами перевірки відповідності конструкції, маркування та спеціального обладнання транспортного засобу вимогам ДОПНВ, свідоцтв про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів.

Забезпечує виконання функцій покладених на РСЦ ГСЦ МВС щодо організації підготовки водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі та уповноважених з питань безпеки перевезення небезпечних вантажів:

- організовує, згідно окремих доручень, проведення обстеження центрів спеціального навчання з підготовки водіїв транспортних засобів та уповноважених з питань безпеки перевезення небезпечних вантажів та здійснення перевірки навчального процесу в таких центрах;

- організовує проведення іспитів та приймає участь у роботі екзаменаційної комісії з приймання іспитів у водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, та уповноважених з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів автомобільними дорогами;

- організовує видачу, обмін свідоцтв ДОПНВ про підготовку водія, свідоцтв про підготовку уповноважених з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 6300 грн

Надбавки, доплати та премії відповідно до ст. 52 Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»

 

Термін подачі заявок: 2021-01-28