Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
25.01.2021

Заступник начальника відділу організації закупівель управління логістики Головного сервісного центру МВС

9 700 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Киев

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра

Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» і «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше двох років

Вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

Організація роботи та супроводження діяльності тендерного комітету Головного сервісного центру МВС щодо проведення процедур закупівель товарів, робіт та послуг.

Організація контролю за збором та узагальненням пропозицій до річного плану закупівель, наданих структурними підрозділами Головного сервісного центру МВС щодо закупівель.

Контроль за формуванням проектів документів для проведення процедур закупівель товарів, робіт та послуг.

Організація роботи та контроль при оприлюдненні в електронній системі закупівель інформації щодо закупівель.

Контроль за опрацюванням інформації та документів, що подані учасниками торгів у складі тендерних пропозицій при закупівлі товарів, робіт та послуг.

Опрацювання отриманої з відкритих державних реєстрів інформації, що підтверджує відсутність підстав для відмови учаснику в участі у процедурі закупівлі товарів, робіт та послуг.

Опрацювання та погодження у межах компетенції проектів договорів, підготовлених структурними підрозділами, які є відповідальними за закупівлю товарів, робіт та послуг.

Забезпечення складання та зберігання документів з питань публічних закупівель товарів, робіт та послуг.

Інші завдання, визначені Положенням про відділ організації закупівель управління логістики Головного сервісного центру МВС.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства, але не більше 2 (двох) місяців після закінчення карантину.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 9700 грн

Надбавки, доплати та премії відповідно до ст. 52 Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами).

 

Термін подачі заявок: 2021-01-28