Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
26.01.2021

Заступник начальника відділу з питань архітектури та житлового будівництва

6 700 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Николаев

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра.

Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

Вільне володіння українською мовою

 

 

Посадові обов'язки

1) Здійснення організації, забезпечення діяльності та керівництво роботою відділу в межах повноважень визначених начальником відділу.

2) Забезпечення участі у роботі щодо:

- підготовки пропозицій до проектів програм соціально-економічного та культурного розвитку області, їх подачі на розгляд до обласної державної адміністрації;

- погодження проектів нормативно-правових актів, розроблених іншими органами виконавчої влади;

- розроблення проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, проектів нормативно-правових актів, головними розробниками яких є інші структурні підрозділи обласної державної адміністрації;

- підготовки звітів голови обласної державної адміністрації для їх розгляду на сесії обласної ради.

3) Організація проведення:

- нарад, зустрічей щодо вирішення проблемних питань області в частині забезпечення громадян житлом, дотримання їх житлових прав і законних інтересів та ін.;

- комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при Миколаївській обласній державній адміністрації, оформлення протоколу засідання та ознайомлення членів комітету доступності та інших зацікавлених осіб з протокольними рішеннями, прийнятими на засіданні комітету доступності.

4) Координація діяльності місцевих комітетів доступності при райдержадміністраціях, виконавчих органах міських (міст обласного значення) рад, об’єднаних територіальних громад Миколаївської області щодо організації створення безперешкодного середовища особам з інвалідністю та маломобільним групам населення.

5) Здійснення моніторингу введеного в експлуатацію житла, соціально значущих та незавершених будівництвом житлових об’єктів.

6) Здійснення аналізу стану та тенденцій розвитку житлового будівництва.

7) Організація розгляду звернень громадян, підприємств, установ і організацій, посадових осіб, запитів та звернень народних депутатів, запитів на інформацію з питань, що належать до компетенції відділу.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства, але не більше двох місяців після відміни карантину

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад 6 700 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

 

Термін подачі заявок: 2021-01-29