Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
22.01.2021

Секретар суду

4 540 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Беляевка

Кваліфікаційні вимоги

Освіта Вища освіта за спеціальністю ’Правознавство’ не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

Досвід роботи Не потребує.

Володіння державною мовою Вільне володіння державною мовою

Володіння іноземною мовою Не потребує

 

Вимоги до компетентності

Знання законодавства 1) Конституція України.

2) Закон України ’Про судоустрій і статус суддів’.

3) Закон України «Про державну службу».

4) Закон України «Про запобігання корупції».

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

1)Цивільний кодекс України, Кримінальний кодекс України, КпАП України, Кодекс адміністративного судочинства України та інші кодекси України.

2)Інструкція з діловодства в місцевих та апеляційних судах України.

3) Положення про апарат суду.

4)Положення про автоматизовану систему документообігу суду.

 

Посадові обов'язки

1.Забезпечує повне та своєчасне заповнення обліково-статистичних карток, в автоматизованій системі документообігу суду, розгляд яких передбачено кримінально-процесуальним законодавством, адміністративним процесуальним законодавством, цивільним процесуальним законодавством та Кодексом про адміністративні правопорушення.

2.Проводить роботу зі звернення судових рішень до виконання, контролює одержання повідомлень про їх виконання та забезпечує своєчасне приєднання до судових справ (кримінальних проваджень).

3.Здійснює облік виконавчих документів, які передаються для звернення до виконання, контролює надходження від органів, що виконують судові рішення, розгляд яких передбачено кримінально- процесуальним законодавством, адміністративним процесуальним законодавством, цивільним процесуальним законодавством та Кодексом про адміністративні правопорушення.

4.Забезпечує зберігання судових справ (кримінальних проваджень) та інших матеріалів.

5.Складає за встановленими формами статистичні звіти про результати розгляду судових справ (кримінальних проваджень), здійснює підготовку іншої статистичної інформації, необхідної в діяльності суду.

6.Здійснює підготовку судових справ, розгляд яких передбачено кримінально-процесуальним законодавством, адміністративним процесуальним законодавством, цивільним процесуальним законодавством та Кодексом про адміністративні правопорушення із скаргами, поданнями для направлення до судів вищих інстанцій

7.Здійснює видачу копій судових рішень, інших документів, які зберігаються в канцелярії суду, та судових справ для ознайомлення учасникам судового розгляду відповідно до законодавства. Засвідчує копії судових рішень (документів) у судових справах (кримінальних провадженнях), які передані до канцелярії суду після розгляду справи (кримінального провадження) суддею.

8.Здійснює своєчасне внесення до автоматизованої системи документообігу суду відомостей про набрання судовим рішенням законної сили після передачі справи до канцелярії суду та направлення таких відомостей до Єдиного Державного реєстру судових рішень». Здійснити в комп’ютерній програмі «Д-3» обов’язкове заповнення в обліково-статистичних картках даних по всіх формах судочинства справ, які підлягають знищенню.

9.Здійснює підготовку та передачу до архіву суду судових справ за минулі роки, провадження у яких закінчено, а також іншу документацію канцелярії суду за минулі роки.

10.Виконує доручення голови суду, керівника апарату суду щодо організації роботи канцелярії суду. Виконання інших обов’язків, які не перелічені в інструкції, але витікають зі змісту нормативних актів, наказів та вказівок, які входять до компетенції секретаря суду.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строкове призначення (на період дії карантину та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства)

 

Умови оплати праці

1) посадовий оклад – 4540 грн.;

2) надбавка за вислугу років;

3) надбавка за ранг державного службовця;

4) інші надбавки та доплати, передбачені статями 50, 52 Закону України «Про державну службу»

 

Термін подачі заявок: 2021-01-29