Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
20.01.2021

Головний спеціаліст взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв’язків, з питань Євроінтеграції та зв’язків з громадськістю

5 500 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Запорожье

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра або молодшого бакалавра

Вільне володіння державною мовою

 

Вимоги до компетентності

Ділові якості: налітичні здібності, здатність концентруватись на деталях, оперативність, неупередженість та об’єктивність, організованість, дисциплінованість, навички контролю, діалогове спілкування (письмове і усне), вміння працювати в стресових ситуаціях, виваженість, повага до інших;

Особистісні якості: порядність, чесність, дисциплінованість, тактовність, готовність допомогти, контроль емоцій, комунікабельність, відповідальність, стресостійкість, емоційна стабільність;

Знання сучасних комп’ютерних технологій: Вміння роботи з комп’ютером – рівень досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point). Навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет. Вміння працювати із законодавчими базами

 

Посадові обов'язки

Забезпечення ефективної взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю щодо повного та своєчасного висвітлення діяльності Головного управління, інформаційне наповнення вебсайту Головного управління, здійснення аналізу ефективності цієї роботи.

Дослідження матеріалів та підготовка проектів текстів статей для розміщення їх у національних, регіональних та місцевих друкованих ЗМІ, а також інтернетресурсах та проектів доповідей, довідок та інших матеріалів для виступів керівництва Головного управління.

Координація проведення інтерв’ю, робота з інформаційними матеріалами про діяльність, експрес-аналізів (дайджестів) матеріалів ЗМІ, підготовка та проведенні прес-конференцій, брифінгів, організації тематичних зустрічей з питань діяльності Головного управління. Координація присутності представників ЗМІ під час засідань, виступів представників Головного управління.

Участь у підготовці відповідей на запити ЗМІ, звернення громадян та розгляді запитів на інформацію, відповідно до компетенції.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строкове призначення, шляхом укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця (переможців) конкурсу відповідно до законодавства.

Граничний строк перебування особи на зазначеній посаді становить не більше двох місяців після відміни карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад відповідно до штатного розпису Головного управління – 5500-00 грн.

Надбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами та доповненнями)

 

Термін подачі заявок: 2021-01-25