Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
28.10.2020

провідний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Болградського районного управління

4 230 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Одесса

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - вища освіта за освітнім ступенем молодшого бакалавра або бакалавра за напрямом “Ветеринарна медицина”, “Ветеринарія”

Досвід роботи - не потребує

Володіння державною мовою - вільно

Володіння іноземною мовою - не потребує

 

 

Посадові обов'язки

1. Організовує та здійснює у межах повноважень державний контроль за об’єктами санітарних заходів та об’єктами державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду.

2. Бере участь у розробці проектів наказів, розпоряджень, окремих положень комплексних державних програм з питань, що належать до компетенції відділу.

3. Здійснює державний контроль за впровадженням постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР).

4. Розробляє проекти планів щорічного державного контролю та плани державного моніторингу відповідно до закону.

5. Розробляє, виконує та/або організовує виконання загальнодержавних програм та/або планів у галузі ветеринарної медицини.

6. Бере участь у розроблені заходів, вимог щодо окремих показників якості харчових продуктів, кормів, технічних регламентів та стандартів.

7. Вносить пропозиції для встановлення на підставі результатів проведення аналізу ризику періодичність здійснення державного контролю кожної потужності, що є об’єктом державного контролю.

8. Здійснює ведення реєстру операторів ринку та потужностей, на які видано експлуатаційний дозвіл та організовує проведення державної реєстрації потужностей та здійснює ведення державного реєстру потужностей операторів ринку.

9. Здійснює підготовку та готує звіти з питань безпечності харчових продуктів і кормів та аналітичні інформації.

10. Здійснює ведення діловодства відділу та збереження документів.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

Граничний строк перебування особи на зазначеній посаді державної служби становить не більше двох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 4230,00 грн., інші виплати відповідно до ст. 52 Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів».

 

Термін подачі заявок: 2020-11-03