Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
26.10.2020

Провідний спеціаліст державної служби України

4 230 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Киев

Кваліфікаційні вимоги

Вища, ступінь не нижче молодшого бакалавра або бакалавр, за напрямом підготовки юридичного або економічного спрямування.

Вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

Здійснення призначення компенсаційних виплат відповідно до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Здійснення прийому документів та передача їх на розгляд комісії по визначенню статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Здійснення підготовки статистичної звітності, довідкової та аналітичної інформації стосовно чисельності та соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Дотримання вимог Закону України «Про звернення громадян» та в терміни визначені Законом готувати змістовні та аргументовані відповіді на звернення громадян та організацій.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, проведення конкурсу на зазначену посаду та визначення переможця (переможців) конкурсу в установленому порядку.

 

Умови оплати праці

посадовий оклад - 4 230 грн., надбавка за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів», надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Закону України «Про державну службу»

 

Термін подачі заявок: 2020-10-28