Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
28.09.2020

Головний спеціаліст юридичного відділу

5 500 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Харьков

Кваліфікаційні вимоги

Вища юридична освіта не нижче молодшого бакалавра, бакалавра

Досвід роботи не потребує

Вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

Перевіряє на відповідність законодавству про захист економічної конкуренції проєкти наказів, інших розпорядчих актів, що подаються на підпис голові територіального відділення та проєкти розпоряджень та рішень, що подаються на розгляд голови та адміністративної колегії територіального відділення, візує їх за наявністю віз заінтересованих осіб.

Здійснює претензійну та позовну роботу територіального відділення.

Забезпечує в установленому порядку самопредставництво інтересів територіального відділення в судах та інших органах без довіреності.

Вживає передбачених законом заходів для забезпечення виконання судових рішень у справах за позовами територіального відділення, поданими у зв’язку із порушеннями законодавства про захист економічної конкуренції та веде справи по виконавчому провадженню.

Готує щомісячні, квартальні та річні форми звітності відповідно до своєї компетенції.

Сприяє правильному застосуванню законодавства про працю, у разі невиконання або порушення його вимог подає голові територіального відділення письмовий висновок з пропозиціями щодо усунення таких порушень.

Бере участь у підготовці проєктів господарських договорів (контрактів), стороною у яких є територіальне відділення, а також у застосуванні заходів правового впливу у разі неналежного виконання договірних зобов’язань, забезпеченні захисту майнових прав.

За дорученням голови територіального відділення розглядає документи, скарги, заяви, що надходять до територіального відділення, готує відповідні матеріали, вносить пропозиції з розглянутих питань. Збирає та аналізує докази, проводить дослідження і розслідування, направлені на всебічне, повне та об’єктивне з’ясування дійсних обставин справи.

За дорученням голови територіального відділення очолює або бере участь у проведенні перевірок дотримання законодавства про захист економічної конкуренції суб’єктами господарювання, органами влади, органами місцевого самоврядування та ін. Бере участь у розгляді матеріалів за наслідками перевірок, ревізій, інвентаризацій, дає правові висновки за фактами виявлених правопорушень.

Бере участь в організації і проведенні семінарів, круглих столів та інших заходів з правових питань.

Виконує інші доручення голови територіального відділення в межах завдань і функцій, покладених на відділ.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строково, за контрактом, укладеним на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

Граничний строк перебування особи на зазначеній посаді державної служби становить не більше двох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України.

 

Умови оплати праці

- посадовий оклад – 5500 грн;

- надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15

«Питання оплати праці працівників державних органів»;

- надбавки та доплати (відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»).

 

Термін подачі заявок: 2020-10-02