Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
28.09.2020

Головний спеціаліст відділу матеріально-технічного забезпечення та соціально-побутових потреб Луганської обласної прокуратури

5 500 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Луганск

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

Вживання заходів з питань цивільного захисту в органах обласної прокуратури, відповідно до вимог та в порядку, визначених Кодексом цивільного захисту України, Типовим положенням про підрозділ з питань цивільного захисту суб’єкта господарювання, який затверджено наказом Міністерства внутрішніх справ України від 20.04.2017 № 325.

Здійснення роботи з удосконалення та координації пожежно-профілактичної діяльності в органах обласної прокуратури. Розроблення заходів щодо поліпшення пожежної безпеки на об’єктах Луганської обласної прокуратури та місцевих прокуратур.

Організація роботи щодо охорони праці в органах обласної прокуратури відповідно до вимог та в порядку, визначеному Законом України «Про охорону праці» та іншого законодавства з питань охорони праці.

Участь за дорученням керівництва в розслідуванні нещасних випадків, професійних захворювань та аварій, які виникли на об’єктах Луганської обласної прокуратури та місцевих прокуратур.

Участь у роботі тендерного комітету, організація та проведення спрощених закупівель згідно із Законом України «Про публічні закупівлі».

Забезпечення своєчасного інформування відповідних органів та підрозділів цивільного захисту про стан та виконання заходів цивільного захисту Луганської обласної прокуратури.

Розроблення плану цивільного захисту Луганської обласної прокуратури на особливий період та плану реагування на надзвичайні ситуації в органах обласної прокуратури. Інструкцій та проєктів наказів з питань цивільного захисту, здійснення постійного контролю за їх виконанням.

Підготовка звітних документів з питань цивільного захисту, ініціювання проведення нарад та створення робочих груп для відпрацювання питань цивільного захисту.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства, але не більше двох місяців після відміни карантину

 

Умови оплати праці

надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Закону України «Про державну службу» (3 відсотки посадового окладу за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу),

надбавка за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Деякі питання оплати праці працівників державних органів» (200-400 грн.),

інші виплати, премії – у разі встановлення

 

Термін подачі заявок: 2020-09-29