Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
23.09.2020

Провідний спеціаліст сектору організації діяльності та планування регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Миколаївській області (філія ГСЦ МВС)

5 100 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Николаев

Кваліфікаційні вимоги

Вища, ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра, бакалавра.

Вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

Проводить підготовку проєкту плану основних заходів РСЦ ГСЦ МВС, організовує контроль за його виконанням, забезпечує аналіз та узагальнення результатів його виконання.

Здійснює підготовку узагальнених результатів та інформації щодо виконання у РСЦ ГСЦ МВС та його структурних підрозділах вимог Указів Президента України, постанов і доручень Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, рішень колегій і нарад МВС, інших органів державної влади й місцевого самоврядування з питань, пов'язаних з діяльністю системи сервісних центрів МВС.

Опрацьовує вхідну кореспонденцію, проводить аналіз об'єктивності розгляду звернень та запитів народних депутатів України, депутатів місцевих рад, інформаційних запитів, заяв і скарг громадян тощо, а також здійснює організацію прийому громадян на предмет наявності в діях посадових осіб РСЦ ГСЦ МВС порушень вимог нормативно-правових актів, що регламентують їх діяльність.

Здійснює підготовку проєктів протоколів службових нарад керівництва РСЦ ГСЦ МВС, забезпечує контроль за виконанням протокольних доручень.

Готує аналітичні матеріали керівництву РСЦ ГСЦ МВС для участі в нарадах, семінарах, конференціях, а також для проведення службових нарад з начальниками територіальних сервісних центрів МВС.

Здійснює підготовку проєктів розпорядчих документів, довідок, доповідних записок, інформації з питань організації діяльності РСЦ ГСЦ МВС.

Розглядає звернення і запити народних депутатів України, заяви, скарги і пропозиції громадян, підприємств, установ, організацій, здійснює підготовку узагальнених результатів цієї роботи в РСЦ ГСЦ МВС.

Здійснює контроль за своєчасністю виконання структурними підрозділами РСЦ ГСЦ МВС відповідних завдань (доручень), розгляд звернень громадян, підприємств, установ, організацій.

Здійснює моніторинг впровадження технічних досягнень, новітніх, у тому числі інформаційних, технологій і спеціальних технічних засобів у сфері діяльності системи сервісних центрів МВС.

За дорученням керівництва РСЦ ГСЦ МВС бере участь у проведенні перевірок діяльності територіальних сервісних центрів МВС.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб'єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад - 5100 грн

Надбавки, доплати та премії відповідно до ст. 52 Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»

 

 

Термін подачі заявок: 2020-09-26