Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
01.06.2020

Начальник апарату ГУПН

18 879 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Житомир

Кваліфікаційні вимоги

Вища, ступінь вищої освіти не нижче магістра

 

 

Посадові обов'язки

Контролює, вивчає та аналізує стан правової роботи в апараті та підрозділах ГУПН в Житомирській області. Перевіряє відповідність законодавству України проектів наказів та інших актів, що подаються на підпис керівника ГУНП, погоджує (візує) їх за наявності віз керівників заінтересованих структурних підрозділів. Здійснює організаційно-методичне забезпечення нормотворчої роботи в апараті ГУПН; Проводить юридичну експертизу проектів організаційно-розпорядчих актів (наказів, доручень) підготовлених структурними підрозділами апарату ГУНП, за результатами якої погоджує (візує) їх за наявності віз керівників заінтересованих структурних підрозділів апарату ГУНП; Організовує юридичне супроводження заходів, пов'язаних з укладенням господарських, цивільно-правових договорів (контрактів) та інших правочинів, бере участь у їх підготовці та здійсненні заходів, спрямованих на виконання договірних зобов'язань, а також погоджує (візує) проекти договорів (контрактів) у встановленому порядку; Погоджує проекти наказів керівника ГУНП з питань накладення дисциплінарних стягнень або звільнення зі служби поліцейських, державних службовців, робітників ГУНП. У разі незгоди з проектами наказів подає керівнику ГУНП мотивований рапорт; Надає правову допомогу підрозділам ГУНП щодо застосування актів законодавства про працю, матеріальну або дисциплінарну відповідальність, житлового, пенсійного та інших галузей законодавства України, надає роз'яснення правового характеру з цих питань; За дорученням керівництва ГУНП бере участь у розгляді звернень і запитів громадян та народних депутатів України з питань, що належать до компетенції ГУНП; Відповідає за стан правової роботи в ГУНП, пов'язаної з дотриманням антикорупційного законодавства.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб'єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

Граничний строк перебування особи на зазначеній посаді державної служби становить не більше чотирьох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України.

 

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад - 7050 грн., надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»; надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу».

 

Термін подачі заявок: 2020-06-04