Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
01.06.2020

Головний спеціаліст державної служби України

5 300 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
 • Регион:Павлоград

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - вища

Досвід роботи - без вимог до досвіду роботи

Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою

 

 

Вимоги до компетентності

без вимог

 

 

Посадові обов'язки

 • В межах наданих технічних можливостей організовує впровадження в роботі суду комп'ютерних технологій: встановлення комп'ютерного обладнання, комплексів технічної фіксації судового процесу, супровід комп'ютерних програм автоматизованої системи передачі судових рішень в електронному вигляді до Єдиного державного реєстру судових рішень, адміністрування локальної комп'ютерної мережі, підключення до корпоративної мережі по виділеному захищеному каналу тощо, та забезпечує здійснення відповідного моніторингу щодо впровадження електронного цифрового підпису, запису фонограм судових засідань, надсилання судових рішень та інших електронних документів.
 1. 2.Забезпечує адміністрування автоматизованих робочих місць суддів та працівників апарату суду.
 2. 3. Приймає на збереження та забезпечує цілісність нових комплектів комп'ютерної техніки, оргтехніки, комплексів технічної фіксації судових процесів, систем відеоконференцзв'язку, з моменту їх надходження до суду і до введення їх в експлуатацію, та постійно на весь період експлуатації в суді.

Забезпечує введення в експлуатацію та обслуговування комп'ютерної техніки, збереження її цілісності та комплектації, периферійного обладнання та оргтехніки, що експлуатуються в суді.

 1. 4.Організовує проведення робіт щодо інсталяції програмного забезпечення.
 2. 5. Надає практичну та методичну допомогу суддям і працівникам апарату суду з питань роботи та використання комп'ютерної техніки, периферійного обладнання, оргтехніки та програмного забезпечення, що знаходиться на балансі суду.
 3. 6. Здійснює обслуговування та поточне адміністрування мережевого обладнання локальної комп'ютерної мережі суду.
 4. 7.Забезпечує доступ користувачів до внутрішніх інформаційних ресурсів.
 5. 8.Здійснює моніторинг дотримання технології експлуатації програмного забезпечення та використання антивірусного захисту локальної комп'ютерної мережі.
 6. 9.Забезпечує виявлення і попередження недоліків у роботі працівників суду під час використання комп'ютерної та оргтехніки, системного та прикладного програмного забезпечення.
 7. 10.Проводить аналіз стану інформаційного забезпечення суду та вносить

пропозиції щодо вдосконалення форм і методів роботи суду в частині інформаційного забезпечення діяльності суду, надає відповідні звіти.

 

 1. 11.Забезпечує адміністрування та постійне оновлення інформації на власному веб-сайті суду у складі веб - порталу «Судова влада України».
 2. 12.Забезпечує відправлення електронної пошти, що надходить на офіційну електронну адресу суду, контролює додержання працівниками апарату Інструкції з використання електронної пошти.
 3. 13.Здійснює заходи з технічного захисту інформації з обмеженим доступом, яка містить відомості, що становлять державну таємницю.
 4. 14.Приймає участь в діяльності інвентаризаційної комісії при проведенні інвентаризації комп'ютерної техніки, периферійного обладнання, оргтехніки та програмного забезпечення.
 5. 15.Надає рекомендації, пропозиції щодо придбання техніки, пристроїв вводу-виводу інформації, витратних матеріалів, за погодженням з керівником апарату займається реалізацією схвалених пропозицій.
 6. 16.Вносить пропозиції керівнику апарату та голові суду щодо розподілу або перерозподілу комп'ютерної техніки, що перебуває на балансі суду, з метою збалансованою забезпечення нею працівників, з урахуванням пріоритетності завдань, пов'язаних з виконанням програми інформатизації суду.

Самостійно не здійснює розподіл чи встановлення комп'ютерної техніки, оргтехніки, комплексів технічної фіксації судових процесів, систем відеоконференцзв'язку.

 

 1. 17. Перевіряє цілісність та безпеку електронної інформаційної бази даних суду, а в разі виявлення пошкодження або несанкціонованою доступу до неї негайно інформує керівника апарату та голову суду.
 2. 18. Контролює використання доступу до мережі Інтернет в службових цілях суддями та працівниками апарату суду, яким надано дозвіл на її використання.
 3. 19. Здійснює моніторинг використання в суді електронних цифрових підписів.
 4. 20.Забезпечує функціонування автоматизованої системи електронного документообігу суду.
 5. 21.Запобігає встановленню та використанню працівниками суду стороннього програмного забезпечення та медіа контенту, що не пов'язане з роботою суду.
 6. 22.Погоджує з керівництвом суду питання щодо використання в локальній мережі особистої комп'ютерної техніки працівників суду.
 7. 23. Здійснює контроль за працездатністю комп'ютерної та оргтехніки суду, яка знаходиться на балансі суду, вносить пропозиції керівництву суду про необхідність ремонту, обслуговування, заміни зазначеного обладнання.

Самостійно, без офіційного дозволу спеціалістів ДП 'Інформаційні судові системи', не здійснює ремонт комп'ютерної техніки, оргтехніки, комплексів технічної фіксації судових процесів, систем відеоконференцзв'язку.

 1. 24.Здійснює супровід впровадження комплексної системи захисту інформації інформаційно-телекомунікаційної системи Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області в частині захисту інформації від витоку технічними каналами.
 2. 25.Здійснює захист в ІТС під час здійснення автоматизованого оброблення таких видів інформації:
 • відкрита інформація, яка належить до державних інформаційних ресурсів, а також відкрита інформація про діяльність судової системи України, яка оприлюднюється в Інтернеті, інших глобальних інформаційних мережах і системах та передається телекомунікаційними мережами;
 • інформація, вимога щодо захисту якої встановлена законодавством;
 • службова інформація..Здійснює, в межах наданих повноважень, опрацювання документів з обмеженим доступом.

 

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб'єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства

 

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад - 5300 грн., надбавка за ранг державного службовця ( від 200 до 500 грн), надбавка за вислугу років-3 відсотки посадового окладу за кожний повний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу, інші виплати, надбавки ,премії- у разі встановлення, за наявності достатнього фонду оплати праці

 

Термін подачі заявок: 2020-06-04