Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
28.05.2020

Головний спеціаліст сектору внутрішньої безпеки та запобігання корупції

5 700 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Киев

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра

Досвід роботи - не потребує

 

Вільне володіння державною мовою

 

 

Вимоги до компетентності

Рівень досвіченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Outlook Express), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

 

Аналітичні здібності, навички управління, навички контролю, лідерські якості, вміння розподіляти роботу, виваженість, уміння дотримуватись субординації, організаторські здібності, вміння визначати пріоритети, стратегічне мислення, навички розв'язання проблем.

 

Інноваційність, креативність, дисциплінованість,

самоорганізація та орієнтація на саморозвиток, надійність, відповідальність, неупередженість.

 

Професійні знання

 

Компоненти вимоги

 

Знання:

Конституції України;

Законів України «Про державну службу», «Про запобігання корупції»,

Закон України «Про Фонд державного майна»;

Закон України «Про звернення громадян».

 

 

Посадові обов'язки

Надає працівникам структурних підрозділів методичну та консультаційну допомогу з питань додержання законодавств щодо запобігання корупції.

Проводить перевірку факту подання суб'єктами декларування, які працюють/працювали в регіональному відділенні, відповідно до частини другої статті 49 Закону України «Про запобігання корупції» декларацій та повідомляє Національне агентство з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій у визначеному законодавством порядку.

Надає консультативну допомогу працівникам регіонального відділення в заповненні декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Веде облік працівників відповідального суб'єкта, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень або правопорушень, пов'язаних з корупцією.

Організовує проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 171.

Щопівроку до 10 лютого та до 10 серпня звітного року готує Національному агентству з питань запобігання корупції інформацію щодо діяльності сектору.

Щороку до 15 лютого року, наступного за звітним, здійснює заходи з організації подання до Фонду державного майна України інформації, необхідної для підготовки національної доповіді щодо реалізації засад антикорупційної політики відповідно до статті 20 Закону України «Про запобігання корупції».

Інформує Національне агентство з питань запобігання корупції у разі не направлення відділом управління персоналом регіонального відділення завіреної в установленому порядку паперової копії розпорядчого документа про накладення дисциплінарного стягнення та інформаційної картки до розпорядчого документа про накладення (скасування розпорядчого документа про накладення) дисциплінарного стягнення на особу за вчинення корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень для внесення до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення.

У разі отримання офіційної інформації стосовно вчинення працівником регіонального відділення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією, здійснює моніторинг офіційного вебпорталу «Судова влада України», Єдиного державного реєстру судових рішень з метою отримання інформації щодо результатів розгляду відповідної справи судом.

 

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб'єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства

 

Умови оплати праці

посадовий оклад - 5500,00 грн;

надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»

(зі змінами);

надбавки та доплати (відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»).

 

 

Термін подачі заявок: 2020-06-03