Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
01.06.2020

Старший судовий розпорядник

4 250 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
 • Регион:Берегово

Кваліфікаційні вимоги

Освіта-Наявність вищої освіти,не нижче ступеня молодшого бакалавра.

Досвід роботи-Без вимог до досвіду роботи

Володіння державною мовою-Вільне володіння державною мовою

Володіння іноземною мовою-Не потребує

 

 

Вимоги до компетентності

Освіта-Вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра в галузях знань «Право», «Правознавство» та/або «Правоохоронна діяльність»

Особистісні якості-Управління організацією роботи. Ефективність координації з іншими. Управління конфліктами. Орієнтація на професійний розвиток. Якісне виконання поставлених завдань. Відповідальність.

 

 

Посадові обов'язки

 1. Організація роботи служби судових розпорядників.
 2. Внесення пропозицій керівнику апарату суду щодо поліпшення умов, удосконалення форм і методів роботи судових розпорядників.
 3. Забезпечення належної взаємодії зі Службою судової охорони, Національною поліцією України, Національною гвардією України та працівниками апарату суду.
 4. Забезпечення належного стану зали судового засідання, підготовку її до слухання справи, повідомлення про готовність головуючому судді і запрошення до нього учасників судового процесу.
 5. Визначення, з урахуванням кількості місць та забезпечення порядку під час судового засідання,конкретних місць розміщення таможливої кількості осіб, які можуть бути присутні у залі судового засідання.
 6. Оголошення про вхід і вихід суду із зали судового засідання та пропонування всім присутнім встати.
 7. Слідкування за додержанням порядку особами, присутніми у залі судового засідання.
 8. Запрошення за розпорядженням головуючого судді до зали судового засідання свідків, експертів, перекладачів, приведення їх до присяги.
 9. Запрошення за розпорядженням головуючого судді до зали судового засідання інших учасників судового процесу.
 10. Забезпечення неухильного виконання розпоряджень головуючого судді.
 11. Приймання за розпорядженням головуючого судді від учасників судового процесу документів, доказів та інших матеріалів, що стосуються розгляду справи, і передача їх головуючому судді під час судового засідання.
 12. Забезпечення дотримання вимог процесуального законодавства з метою обмеження спілкування свідків, які вже були допитані судом, із тими свідками, яких суд ще не допитав.
 13. Забезпечення виконання вимог процесуального законодавства щодо проведення закритого судового засідання та вжиття заходів до обмеження входу до зали судового засідання сторонніх осіб.
 14. Сприяння доступу до приміщень суду та зали судового засідання осіб з обмеженими фізичними можливостями під час реалізації ними своїх прав.
 15. Забезпечення координації діяльності щодо доставки в судове засідання підозрюваних і обвинувачених, які тримаються під вартою, та інформування головуючого судді про затримку чи неможливість доставки цих осіб у суд.
 16. Виконання інші розпоряджень головуючого судді, пов'язаних із створенням умов, необхідних для розгляду справи.
 17. Забезпечення виконання вимог процесуального законодавства щодо надання особам, які беруть участь у судовому засіданні, пам'яток про їхні права та обов'язки, що передбачені процесуальним законодавством України.
 18. Вжиття заходів безпеки щодо недопущення виведення з ладу засобів фіксування судового процесу особами, присутніми в залі судового засідання.
 19. Виконання інших доручень головуючого, пов'язаних зі створенням умов, необхідних для розгляду справи.
 20. Прийняття участі, у взаємодії зі Службою судової охорони, у заходах щодо додержання особами, які перебувають у суді, встановлених правил і підтримання громадського порядку в залі судового засідання та в приміщенні суду.
 21. Прийняття участі, у взаємодії зі Службою судової охорони, у заходах щодо забезпечення безпеки суддів, працівників апарату суду, учасників судового процесу.

 

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Тимчасово (на час знаходження основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею три річного віку)

 

Умови оплати праці

посадовий оклад

надбавка за вислугу років,

надбавка за ранг державного службовця,

за наявності достатнього фонду оплати праці - премія, стимулюючі виплати державним службовцям (надбавки).

 

 

Термін подачі заявок: 2020-06-09