Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
17.02.2020

Заступник начальника управління-начальник відділу

7 800 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Мариуполь

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта не нижче ступеня магістра, галузь освіти «Бухгалтерський облік» та/або «Економіка» та/або «Фінанси». Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.Вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

1. Організовує роботу управління та відділу бухгалтерського обліку та звітності, забезпечує виконання покладених на управління та відділ завдань, розподіляє обов’язки між його працівниками.

2. Організовує та контролює ведення розрахунків щодо використання бюджетних коштів, платежів до бюджету, своєчасність і правильність складання звітності. 1. Ведення бухгалтерського обліку фінансово – господарської діяльності бюджетної установи та складення звітності.

3. Здійснює контроль за відображенням у документах достовірної та у повному обсязі інформації про господарські операції і результати діяльності, необхідної для оперативного управління бюджетними призначеннями (асигнуваннями) та фінансовими і матеріальними (нематеріальними) ресурсами.

4. Здійснює контроль за дотриманням бюджетного законодавства при взятті бюджетних зобов’язань, своєчасного подання на реєстрацію таких зобов’язань, здійснення платежів відповідно до взятих бюджетних зобов’язань, достовірного та у повному обсязі відображення операцій у бухгалтерському обліку та звітності.

5. Здійснює контроль за дотриманням вимог нормативно-правових актів щодо грошових коштів, документів, розрахунків та інших статей балансу.

6. Контроль за дотриманням порядку проведення розрахунків за товари, роботи та послуги, що закуповуються за бюджетні кошти.

7. Робота в автоматизованій системі «Бухгалтерія», «Консолідація»

8. В межах компетенції здійснює управління належними Головному управлінню Національної поліції фінансовими ресурсами, майном та здійснює контроль за їх якісним та раціональним використанням.

9. В межах повноважень несе відповідальність за виконавську та службову дисципліну, дотримання режиму секретності та законності у службовій діяльності.

10. Контролює підготовку узагальненого зведення показників спеціального фонду та подання його до ГУ ДКСУ.

11. Сприяє забезпеченню високого рівня службової та професійної підготовки працівників управління.

12. Бере участь у вирішенні кадрових питань управління та відділу.

13. Контролює у межах своєї компетенції установлений внутрішній розпорядок та визначений режим роботи. Проводить аналіз якості виконання особовим складом управління та відділу поставлених завдань та функціональних обов’язків.

14. Організовує роботу з документами у відповідності із чинним законодавством.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад згідно із штатним розписом у розмірі 7800 гривень, інші виплати відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу».

 

Термін подачі заявок: 2020-02-12 10:00:00