Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
09.12.2019

Тракторист

Агроиндустриальный холдинг МХП
АПК (Агропромышленный комплекс)
  • Регион:Каменское

Приватне акціонерне товариство «Оріль - Лідер» - підприємство з вирощування, забою та переробки курчат-бройлерів. В Україні сьогодні немає людини, яка би не знала курячу продукцію під торговою маркою «Наша Ряба», яка виробляється на нашому підприємстві. Наша продукція реалізується не тільки в Дніпродзержинську і Дніпропетровську, а також в Запоріжжі, Полтаві, Харкові, інших містах і регіонах країни.

 

Підприємство входить до групи компаній ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (МХП) - провідного аграрного холдингу, лідера ринку у сегменті рослинництва та птахівництва в Україні. Компанія присутня у 60 країнах світу, керує 30 підприємствами у різних регіонах України та об'єднує більше 30 тисяч співробітників.

 

Якщо Ви - відповідальний, працьовитий, старанний та без шкідливих звичок, тоді саме для Вас відкрита наша вакансія - Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва.

 

Вимоги до кандидата:

 

  • наявність категорії А2 і вище F1, E1, E2, B

 

Обов'язки:

 

  • виконання технологічних операцій на підприємстві

 

 

Компанія пропонує:

 

  • офіційне оформлення згідно КЗПП
  • доставка транспортом з лівого та правого берегу
  • премія (6,5 кг м'яса бройлерів кожен місяць)