Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
23.08.2019

Фахівець з навчання та розвитку персоналу

Kyivstar / Киевстар
Телекомунікації / Зв'язок

  Компанія Київстар у пошуку внутрішнього тренера Відділу стандартів та розвитку торгового персоналу. Департамент з роздрібного продажу

  Мета посади: Підвищення рівня знань та навичок працівників Компанії шляхом розробки та реалізації програм різноманітних форм навчання.

  Функціональні обов'язки:

  • проводить навчальні модулі для торгових представників, супервайзерів, аналізує цілі та визначає потреби в навчанні
  • забезпечує адміністрування процесу навчання, комплектацію груп, пошук відповідного приміщення, наявність технічного обладнання та інших інструментів для проведення тренінгів?
  • забезпечує працівників, що проходять навчання, та/або їх керівників вчасним, конкретним, мотивуючим до розвитку зворотнім зв'язком. Проводить в полях 40% робочого часу.
  • слідкує за розвитком персоналу Департаменту з управління роздрібними продажами на визначеній території. Проводить спільні з Територіальним Керівником польові коучинги та надає йому рекомендації щодо розвитку персоналу.?
  • координує і вивчає теми, пов'язані з тренінгами для каналів продажів.
  • визначає потреби в навчанні, розробляє графіки тренінгів.

   

  Стаж роботи: Досвід тренерської роботи не менше 1-го року;

  • Досвід в сфері продажу та обслуговування абонентів буде перевагою
  • Впевнений користувач MS Office;
  • Готовність до відряджень. Обов'язково- наявність водійських прав.

   

  Спеціальні знання/ досвід:

  • Досвід у проведенні програм з навчання та розвитку працівників;
  • Комунікабельність, здатність працювати в умовах багатозадачності та обмеженого часу; енергійність та стресостійкість; висока швидкість навчання

   

  Робота у VEON вимагає від нас дотримання високого рівня ділової етики, юридичних зобов'язань, наших цінностей та Кодексу поведінки, підтримки політик і процедур Компанії. Наш піонерський дух втілений в п'яти цінностях: «клієнти - наша пристрасть», «підприємницький дух», «інноваційність», «співпраця» і «відкритість». Ми прагнемо бути відкритими, що вимагає від нас діяти етично, правдиво і сумлінно.

  Ми розуміємо важливість захисту даних Ваших Персональних даних та прагнутимемо використовувати передовий досвід щодо того, як ми працюэмо з такими даними. Наші процеси розроблені таким чином, щоб ми збирали, обробляли, використовували та передавали ці дані відповідно до місцевого законодавства. Натиснувши кнопку "Відгукнутися на вакансію", Ви підтверджуєте, що Ви прочитали, зрозуміли та явно погодилися з нашою Політикою конфіденційності.