Kyivstar / Киевстар

проверено
http://www.kyivstar.ua
Читати повнiстю
Оксана Олійник,
директор по персоналу та розвитку організації
«Київстар» - це оператор № 1 на ринку мобільного зв'язку, інноваційний та високотехнологічний інтернет-провайдер, найшанованіша компанія та найдорожчий бренд в Україні. Високі результати «Київстар» у розвитку бізнесу, телекомринку та суспільства відзначені багатьма почесними нагородами. «Кращий платник податків України», «Найбільш прозорий бізнес», «Краща компанія для корпоративних клієнтів», «Найбільша компанія за обсягом чистого прибутку», «Кращі волонтерські програми», «Кращий контакт-центр в СНД» - лише деякі нагороди та визнання, якими відзначено «Київстар» за 18 років роботи в Україні.

Неодноразово «Київстар» був визнаний експертним співтовариством як кращий роботодавець України, найкраще місце роботи.
Читати повнiстю
Володимир Кабаненко,
директор з розвитку і підтримки телекомунікаційної мережі та сервісів
Володимир працює у Київстар майже 20 років. Кар`єру в компанії починав із посади змінного інженера. У 1997 році для української телеком-галузі все тільки починалося і Київстар уже тоді був на крок попереду конкурентів.

«Коли я прийшов у Київстар, усі інженери компанії вже працювали на комп`ютерах, тоді як на моєму попередньому місці роботи, в «Укртелекомі», комп`ютери були рідкістю. Телеком-мережа тоді ще не працювала, але потрібно було обслуговувати обладнання: такими були мої обов`язки. Тож усе це було дуже цікаво», – ділиться спогадами Володимир Кабаненко.
Читати повнiстю
В'ячеслав Джулай,
старший менеджер фінансової підтримки комерційної функції
Прийшов працювати до кол-центру Київстар ще у 2004 році, коли навчався на 3 курсі інституту. Як і більшість студентів В`ячеслав збирався просто підзаробити грошей, під час навчання. Але цей життєвий етап став знаковим для розвитку його подальшої кар`єри – В`ячеслав пройшов шлях від менеджера по роботі з клієнтами до керівника одного з фінансових секторів компанії.

Трирічний досвід, отриманий під час роботи оператором кол-центру Київстар, відіграв ключову роль у становленні В`ячеслава, як фахівця в сфері телекому.
Читати повнiстю
Олексій Назаренко,
начальник департаменту планування основної мережі
Прямо зі студентської лави, ще у 1997 році, Олексій Назаренко прийшов працювати в Київстар на посаду інженера з експлуатації. Вчорашнього студента компанія одразу направила на навчання в учбовий центр Ericsson у Стокгольмі.

Відтоді і до сьогодні Олексій вчився та розвивався разом із компанією. Він брав участь у запуску мережі, відкритті першої базової станції, здійсненні першого дзвінка в Київстар, працював із фінськими зв’язківцями, які допомагали налаштовувати перше обладнання. Згодом став провідним інженером, а в 2005 році начальником департаменту, який розробляє довгострокові плани розвитку основної мережі компанії.
Читати повнiстю
Павло Даніман,
начальник департаменту ціннісних пропозицій Київстар
За 12 років кар’єри в Київстар Павло Дамінан встиг опанувати чимало професій. Він працював оператором колл-центру, інженером IVR, спеціалістом з маркетингу, менеджером ціннісних пропозицій, створив та очолив відділ геомаркетингу, став начальником департаменту ціннісної пропозиції. Крім того, Павло неодноразово знімався в рекламі Київстар, ставши одним з облич компанії. На його честь навіть назвали різновид тарифів телеком-оператора!

Свої успіхи Павло пояснює нестримним прагненням до всебічного розвитку. «Як би я весь час працював на одній позиції, то точно б зачахнув. Саме розвиток – і кар’єрний, і освітній – допоміг мені просуватися далі», – розповідає Павло Дамінан.
Читати повнiстю
Юрій Декабрьов,
начальник департаменту фінансового планування
У вересні 2012 р. Юрій прийшов до команди Київстар на позицію менеджера бізнес-планування у департаменті корпоративної стратегії. На цій посаді займався довгостроковим моделюванням, підготовкою бізнес-плану, робив аналітичні дослідження на запит топ-менеджменту компанії. Вже через рік, у вересні 2013р., Юрій отримав посаду начальника відділу стратегічного планування.

«Обсяг роботи був таким, що одному з цим вже було не впоратись. Тоді мені дали команду».