Kyivstar / Киевстар

проверено
http://www.kyivstar.ua
«Київстар» реалізував 20 соціальних проектів, які охопили усю Україну.
Школярі засвоюють секрети роботи в «Київстар»
«Київстар» з жовтня 2012 року проводить для школярів 5-11 класів щотижневі екскурсії у відділення та офіси компанії. Ця ініціатива започаткована cпівробітниками «Київстар», які організовують навчально-екскурсійні групи в школах, де навчаються їх діти.

Школярі відвідують центри телефонного обслуговування, департамент маркетингу та реклами, технічну дирекцію, в'язку. Під час екскурсії вони беруть участь у відео-конференції, знайомляться з тим, як побудована робота телекомунікаційного оператора; що таке мобільний зв'язок, і як він працює; люди яких професій працюють в компанії; як розробляються продукти зв'язку та інновації.
«Визначитися з майбутньою справою свого життя – важливе завдання для школярів. Екскурсії в компанії і на підприємства допомагають побачити зсередини особливості роботи в галузях, –розповідає про проект Наталія Спіріна, менеджер по роботі з персоналом. – Цим проектом ми хочемо показати дітям, що зв'язок – цікава і перспективна сфера. На екскурсії в 2012-2013 роках вже подали заяви 24 київські школи, тому ми очікуємо близько 700 дітей».
Кожна екскурсійна група складається з одного класу (20-30 учнів) та 2-4 вчителів. Екскурсії проводять волонтери компанії з числа співробітників технічної та маркетингової дирекції.

Щоп'ятниці такі екскурсії відбуваються в офісах компанії в Києві та Дніпропетровську, а найближчим часом екскурсії розпочнуться і у Львові. Планується, що проект підтримають інші регіональні представництва, і він триватиме весь учнівський рік 2012-2013.
«Київстар» подарував казку дітям
До свята Нового року «Київстар» підготував для дітей особливий подарунок – аудіозбірку з 22 українських та зарубіжних казок. Її записали співробітники компанії самостійно — записали казки своїми голосами. Мабуть, в Україні немає жодної дитини, яка б не чекала з нетерпінням зимових свят та подарунків. Малеча шукає їх скрізь – під подушкою на Святого Миколая, під ялинкою на Новий рік. Цього року національний мобільний оператор «Київстар» подбав про те, щоб кожна дитина отримала подарунок і підготував аудіозбірку українських та зарубіжних казок.

До аудіо-збірки увійшли українські народні казки «Дід, баба і вовк-співак», «Сірко», «Нерозумне кошеня», «Пан Коцький», «Шепелява Параска», «Язиката Хвеська», «Півник і двоє мишенят», «Коза-дереза». А також казки «Лисичка і Журавель» Івана Франка, «Біда навчить» Лесі Українки та чимало казок сучасних авторів («Казка про хороброго зайця», «Велослон», «Матінко, цьом!», «Казочка про Казочку», «Жук малий і волохатий», «Тунельний мотяг», «Казочка про зайчикову знахідку» та казка «Про дівчинку Таню і Зайчика в картатому пальті»).
Казки доступні для абонентів «Київстар», djuice та Beeline на сайті http://music.djuice.ua/ - їх можна завантажити зі спеціального розділу «Безкоштовні казки».
Загалом над записом казок працювало 60 співробітників «Київстар». Усі разом вони витратили 80 годин свого вільного часу, який провели у професійній студії звукозапису. Кожну казку репетирували під керівниц- твом режисера – вчилися перевтілюватися у казкових героїв та говорити різними голосами.