Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
06.11.2019

Голова Державної служби геології та надр

24 000 грн.

Секретаріат Кабінету Міністрів України
Государственный сектор
  • Регион:Киев

Кваліфікаційні вимоги

  1. Освіта - ступінь вищої освіти - не нижче магістра
  2. Досвід роботи - загальний стаж роботи - не менше семи років;
  • досвід роботи на посадах державної служби категорії "А" чи "Б" або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування чи досвід роботи на керівних посадах у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр - не менше трьох років або досвід реформування чи управління змінами у великих організаціях
  1. Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою
  2. Володіння іноземною мовою- володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи (англійська та/або французька)

Посадові обов'язки

1) здійснення повноважень керівника державної служби Держгеонадр;

2) реалізація державної політики у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр;

3) здійснення інших повноважень, визначених законом.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду - призначення на посаду строком на п'ять років, якщо інше не передбачено законом, з правом повторного призначення без обов'язкового проведення конкурсу на ще один строк або переведення на рівнозначну або нижчу посаду до іншого державного органу.

Умови оплати праці

1) посадовий оклад - 24 000 гривень;

2) надбавка до посадового окладу за ранг - відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15 "Питання оплати праці працівників державних органів" (Офіційний вісник України, 2017 р., № 9, ст. 284);

3) інші надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України "Про державну службу".