Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
13.05.2019

Начальник зміни

ЭКМИ, OOO ПТФ
FMCG
  • Регион:Украинка

Парфюмерно-косметичної фірмі «ЕКМІ», яка займається виробництвом фарб для волосся і косметичними засобами по догляду за волоссям на постійну роботу на виробництво потрібен начальник зміни. Вимоги до кандидата: бажано досвід роботи від 2-х років, освіта бажано вища (що має відношення до хімії або технологія та інженерія, інженер-механік). Наша фірма розташована в м.Українка Обухівського району. Режим роботи двозмінний. Доставка на роботу і з роботи киян здійснюється транспортом фірми (комфортабельним) за часом приблизно від 40хв. до однієї години в залежності від місця проживання кандидата і маршруту розвезення. Посадові обов'язки стисло:

  1. Організація праці працівників цеху по забезпеченню виробничих завдань
  2. Контроль правильності своєчасного заповнення змінним персоналом технічної документації, складання звітів за результатами діяльності цеху за зміну. Подробиці при співбесіді. Надсилайте свої резюме на e-mail: [адрес скрыт] та дзвоніть по телефону 0674663190 - Віктор Степанович Наш сайт: www.acme-color.com