Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
24.04.2019

Заступник начальника відділу механізації та автоматизації виробничих процесів

20 000 грн.

ЭКМИ, OOO ПТФ
FMCG
  • Регион:Украинка

Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробничо-торгівельна фірма „ЕКМІ" (лідер виробництва фарби та засобів по догляду за волоссям) в Україні відкриває вакансію та запрошує на постійну роботу - заступника начальника відділу механізації та автоматизації виробничих процесів. Освіта - вища, вміння працювати в програмі 1С.

Головним завданням є забезпечення належного технічного стану виробничого обладнання, а також:

  1. Розробляти та упроваджувати засоби комплексної механізації і автоматизації виробничих процесів, які сприяють підвищенню продуктивності технічного рівня виробництва.
  2. Організовувати монтаж, випробування, налагодження та приймання в експлуатацію об'єктів механізації і автоматизації. Подробиці - при співбесіді.

 

Умови роботи: повна зайнятість, офіційне працевлаштування. Режим роботи з 8-00 до 16-30, обідня перерва з 12.00-12.30. Заробітна плата 20000 грн. Виробництво та офіс компанії розташований в м.Українка Обухівського району Київської області. Випробувальний термін 2-3 місяці. Для кандидатів, які проживають в м.Києві - доставка на роботу і з роботи до Києва транспортом (комфортабельним) фірми приблизно від 40 хв. до години в залежності від того, де проживає кандидат. Наш сайт www.acme.ua Надсилайте свої резюме на e-mail: [адрес скрыт] (Андрій Юрійович Якішин), тел. 067-503-72-03