Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Менеджер по Роботі з клієнтами у мережі Інтернет-Магазинів (ВІДДАЛЕНО)

10 000 — 20 000 ₴   від кількості зроблених дзвінків + бонуси
2 месяца назад
09 января 2023
Полтава

Мрієте про віддалену роботу у комфортних домашніх умовах зі стабільною ЩОДЕННОЮ заробітною платою?

 • Тоді ВАМ до нас! 

Ми — великий інтернет-магазин Trendomag, який працює по всій території України більше 5 років, з чудовою репутацією! Продукція нашого магазину — це товари щоденного використання. Усі наші менеджери — навчалися з нуля, а тепер  висококваліфіковані спеціалісти у сфері онлайн-продажу, які  щодня працюють вдома !

З радістю візьмемо Вас у нашу компанію, якщо Ви відповідаєте цим вимогам:

 • Ви вільно володієте українською та російською мовами, а також маєте гарну дикцію;
 • У Вас є добре працюючий комп’ютер або ноутбук і Ви володієте ним на рівні звичайного юзера; 
 • У вас є навушники з мікрофоном, як у менеджерів колл-центру або за типом повнорозмірних ігрових;
 • Ви відповідальна людина, яка завжди буде на роботі вчасно;
 • Ви хочете бути впевненими у своєму фінансовому положенні та в компанії, в якій Ви працюєте;
 • У вас стабільний інтернет, який не пропадає через день і гарний будинок/квартира в яких не вимикають регулярно світло!

Усьому іншому ми з радістю Вас навчимо і допоможемо стати професіоналом своєї справи -  навіть якщо ви раніше ніколи не працювали онлайн, але дуже того хочете - тоді у вас все вийде !

Що буде входити в обов’язки:

 • Здійснювати дзвінки клієнтам для уточнення актуальності  замовлення з інтернет-магазину ( далі з клієнтом буде працювати менеджер з продажу);
 • Здійснювати дзвінки клієнтам та повідомляти про прибуття посилки на відділення Нової Пошти або Укр пошти;
 • Працювати зі скриптами, які повністю написані для комфортної роботи з клієнтами;
 • Заповнювати анкети клієнтів, які хочуть зробити онлайн замовлення;

ГРАФІК:

 • 5/2  - 9 робочих годин на день (з урахуванням обідньої перерви 30 хвилин),                          з 9:00 до 18:00 - 5 днів на тиждень працюємо - 2 дні на тиждень відпочиваємо;
 • 4/3 - 12 робочих годин на день (з урахуванням обідньої перерви 1 година),                               з 9:00 до 21:00 - 4 дні на тиждень працюємо - 3 дні на тиждень відпочиваємо;

Більш вигідним є графік 4/3 - оскільки робочі дні йдуть не підряд, а наприклад 2 робочих/1 вихідний або  2 робочих/ 2 вихідних і т.д. Ваш графік буде проставлятися за 1-2 тижні - щоб ви могли постіно планувати своє робоче та повсякденне життя. Як показує практика цей графік більш практичний для нових співробітників, бо чим більше робочих днів -  тим вища заробітна плата та з таким графіком у менеджера є можливість  мати три повних  вільних дні на тиждень для того щоб встигати жити, повноцінно відпочивати від роботи, набиратися сил та не вигорати на роботі та викладатися у робочі дні на 100%, оскільки ми працюємо аби гарно жити, а не живемо аби постійно працювати.

Обов'язково відпрацювати не менш 45 годин на тиждень (за бажанням, можна більше, у такому випадку графік обговорюється індивідуально). 

Ми проводимо навчання онлайн за попереднім записом 1-2 дні, після цього можна працювати вдома самостійно;

Умови оплати: 

Стартові умови оплати для нових менеджерів, які діють протягом перших 2 тижнів роботи для того, щоб менеджер максимально втягнувся в роботу і навчився робити велику кількість дзвінків це: СТАВКА(БОНУС ДЛЯ НОВАЧКІВ). 
Ставка НОВАЧКА залежить від обраного графіку:

 • 5/2 - 200 грн в день + 0.4 грн за 1 один дзвінок (Якщо Ви працюєте 9 робочих годин);
 • 4/3 - 250 грн в день + 0.4 грн за 1 один дзвінок (Якщо Ви працюєте зміну 9-21 - 12 робочих годин). 

Оплата за дзвінок НЕ залежить від його успішності (недозвони та скидання клієнтів теж враховуються, але обов'язково чекати всі гудки 45 сек,  якщо клієнт не бере трубку - самому менеджеру ЗАБОРОНЕНО скидати дзвінок, доки система сама цього не зробить.)

Після 2 відпрацьованих тижнів, коли Ви вже повноцінно набираєте швидкість дзвінків і вникли у всі тонкощі роботи, ставка Вам більше НЕ виплачується (оскільки це бонус для новачків) і Ви вже працюєте на підвищену ставку саме за кількість дзвінків (від 0.7 грн за дзвінок)  , за цей час Ви повинні навчитися робити за зміну мінімум 50-60 дзвінків на годину, щоб за підсумками дня, наприклад, якщо Ви зробили 600 дзвінків, Ви отримали мінімум 500 грн.

Нижче розписані ставки за виконаний дзвінок за умови виконання певної кількості дзвінків за робочу зміну:

Здійснили:

 • 300-500 (не менше 300) дзвінків – 0.75 грн/дзвінок;
 • 500-600 дзвінків - 0.85 грн/дзвінок;
 • 600-700 дзвінків - 0.90 грн/дзвінок;
 • 700-800 дзвінків - 0.95 грн/дзвінок;
 • 800-900 дзвінків - 1 грн/дзвінок;
 • 900-1000 дзвінків - 1.10 грн/дзвінок;
 • від 1100 дзвінків - 1.2 грн/дзвінок.

Якщо у зв'язку з підтвердженням відсутності світла чи інтернету, Ви не відпрацювали свою повну зміну, 9 чи 12 годин, ставка виплачується пропорційно відпрацьованим годинам (ставка ділиться на кількість годин, що ви мали відпрацювати (9 або 12) і множиться на актуальну кількість відпрацьованих).

Щодо системи мотивації та системи оплати ДЛЯ НОВИХ КАНДИДАТІВ - звертайтесь до HR, він надасть повну детальну інформацію.

Сума вашої виплати залежатиме ТІЛЬКИ ВІД ВАС, а саме від кількості дзвінків та вашого бажання розвиватися у нашому колективі, якщо вам дійсно потрібна високооплачувана робота  з щоденними виплатами та впевненість у завтрашньому дні, ми на вас чекаємо у себе в колективі!

НА ВСІ ПИТАННЯ ПО ДАНІЙ ВАКАНСІЇ, МИ ВІДПОВІДАЄМО У МЕССЕНДЖЕРІ, ПИШІТЬ БУДЬ-ЛАСКА ДО НАС В TELEGRAM:   @hrclient.

ПЕРЕКОНЛИВЕ ПРОХАННЯ:

 • якщо Ви не впевнені, що Ви готові розпочати роботу, а знаходитесь у вічному пошуку себе і роботи для себе;
 • якщо Ви не готові розпочати навчання в цей же день ж або на наступний день,
 • якщо для Вас важливіший Ваш відпочинок або Ви думаєте, що наша вакансія це підробіток для Вас у вільний час;
 • якщо ви не будете готові змінити інтернет-провайдера у випадку якщо швидкості вашого інтернету не буде достатньо для якісної роботи з гарними виплатами;
 • якщо ви не будете готові придбати проводні навушники  у випадку якщо у вас блютуз-гарнітура(яка не підходить для роботи) чи ваші проводні навушники мають неякісну передачу звуку чи мають проблеми з мікрофоном

То будь-ласка не витрачайте  ні свій, ні наш час на Ваше навчання, так як в нього вкладається багато часу і ресурсів  і не займайте робоче місце людей, які дісно у нашій країні зараз потребують робочого місця та стабільної заробітної плати! 

Якщо вакансія вас зацікавила, ви маєте все необхідне для роботи, але думаєте що не впораєтеся, бо раніше ніколи такого не робили - МИ всьому вас НАВЧИМО!  Не соромтеся писати нам якщо раніше не працювали онлайн, чи думаєте що робота вдома це щось наднове тільки для молоді і у вас не вийде. Ми беремо на роботу усіх хто хоче дійсно працювати та мати гарну щоденну оплату за виконану роботу - незалежно від віку, статі, розмовної мови, регіону чи навіть країни - ми навчаємо з нуля, оскільки професіоналами не народжуються, а ними становляться ті хто того прагне, а як показує час для нас українців немає нічого неможливого . Нас вже більше 120, але і для вас ми обов‘язкого знайдемо місце у нашій команді!

Пишіть нам в Telegram:  @hrclient  і приєднайтеся до нашого колективу вже сьогодні!

Софія HR

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: