Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
01.10.2019

Слюсар з КВПіА

Львівська кондитерська фабрика Світоч, АТ
FMCG
  • Регион:Львов

Ви готові приєднатися до міжнародної компанії та динамічної команди для великих досягнень? Чи подобається вам зустрічатися з унікальними задачами і отримувати цінний досвід? Ви мрієте використовувати професійні знання і навички? У вас є можливість побудувати своє майбутнє разом з нами, тому що ми цінуємо талант кожного.

 

Кондитерська фабрика «Світоч» оголошує конкурс на позицію Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, Інженерно-технічна служба, м.Львів.

 

Основні обов'язки:

  1. Проведення: монтажу, демонтажу, ремонту, випробування, перевірки, юстування, та налагодження особливо складних і точних контрольно-вимірювальних приладів і автоматики (КВПіА): ваги автоматичні, дозуючі і електронні; електронна і мікропроцесорна техніка, контролери; автоматичні системи управління технологічними процесами на виробництві; прилади точної механіки; нагляду за правильною експлуатацією контрольно-вимірювальних приладів і автоматики, ваг.
  2. Регулювання і перевірка за класами точності всіх видів засобів вимірювальної техніки і автоматики. Визначення степені зношення деталей і вузлів всіх засобів вимірювальної техніки.
  3. Настроювання і налагодження систем виробничої автоматики і телемеханіки, ваг.
  4. Визначення і усунення дефектів в роботі засобів вимірювання і автоматики.

 

Основні вимоги:

  • Базова або середня спеціальна освіта.
  • Досвід роботи за професією слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики.

 

Якщо ти прагнеш працювати у динамічній компанії, що об'єднує різні культури та сфери діяльності, серед цікавих людей та висококваліфікованих фахівців та готовий до змін, тобі необхідно надіслати резюме [адрес скрыт] або зателефонувати 050 380 4353, фахівець з підбору персоналу Олена Барабаш.