loading

4 месяца назад - 08.11.2019

Молодший консультант з інформаційної безпеки

Deloitte

Адрес: Kiev, Жилянська 48/50а
Контакт: Елена Ищенко

«Делойт» шукає кандидата на посаду Молодшого консультанта з інформаційної безпеки в групу IT аудиту в Департамент управління ризиками в київському офісі компанії.

Якщо шляху не існує - створи свій власний!

«Делойт» є однією з провідних аудиторських фірм у світі, яка надає професійні послуги у сфері аудиту, консалтингу, корпоративних фінансів, управління ризиками підприємства та консультування з питань оподаткування й права. Наші бачення й стратегія, розроблені у співпраці з керівництвом і партнерами фірм-учасників «Делойт» у всьому світі, засновані на принципі As One, який передбачає взаємодію в усіх географічних, функціональних і бізнес-напрямах для досягнення найвищої якості послуг, що надаються фірмами-учасниками.

Обов'язки:

 • Участь у проектах по зовнішніх ІТ-аудитах та аудитах інформаційної безпеки
 • Оцінка результативності та ефективності ІТ-систем та ІТ-процесів
 • Підготовка звітів щодо усунення недоліків, виявлених під час проведення аудитів
 • Участь в розробці політик, процедур та іншої документації по консалтинговим проектам
 • Проводення оцінки ІТ-ризиків

Вимоги:

 • Вища освіта, бажано у сфері інформаційних технологій, комунікацій, економіки
 • Аналітичний тип мислення
 • Прагнення розвинутися в якості ІТ-аудитора, спеціаліста з інформаційної безпеки або експерта з кібербезпеки
 • Відмінні міжособистісні та комунікативні навички
 • Здатність працювати в складі команди і прагнення до досягнення результатів
 • Бути готовим до відряджень
 • володіння англійською мовою на рівні Upper Intermediate;

Ми пропонуємо:

 • Конкурентний рівень зарплати, який переглядатиметься щорічно відповідно до результатів роботи та професійного розвитку;
 • Можливості для швидкого кар'єрного розвитку;
 • Підтримка в отриманні професійної кваліфікації (сертифікації);
 • Медичне страхування, страхування життя та туристичне страхування;
 • Програми з розвитку основних компетенцій та навичок міжособистісного спілкування;
 • Дружню атмосферу, динамічне й енергійне середовище та підтримку колег.

Корпоративна відповідальність

У «Делойт» ми віримо у важливість лідерства на всіх рівнях. Ми очікуємо, що наші працівники поділятимуть нашу мету, досягатимуть поставлених цілей та вирішуватимуть найважливіші питання наших клієнтів, працівників і суспільства, а також здійснюватимуть вплив, що має значення.

Мета компанії «Делойт» - здійснювати вплив, що має значення. Щодня працівники «Делойт» прагнуть змінювати життя навколо себе на краще. Ми пишаємося нашою роботою, що спрямована не лише на задоволення потреб клієнтів, а й на вирішення питань, що є важливими для наших працівників та суспільства, в якому ми працюємо й живемо. Ми завжди прагнемо бути прикладом для наслідування щодо якості, професійної чесності та позитивних змін.

У «Делойт» ми прагнемо залучати й утримувати висококваліфікованих спеціалістів та цілеспрямованих працівників інвестуючи в їхній розвиток та допомагаючи їм у досягненні успіхів. Ми впевнені, що побудова міцних моделей взаємодії з працівниками є не менш важливим завданням, ніж налагодження ефективних відносин з клієнтами. Ми прагнемо бути гнучкими, тому ми змінюємо, адаптуємо та вдосконалюємо наші внутрішні процеси та послуги для клієнтів. Саме тому ми шукаємо кандидатів, які можуть запропонувати не лише свої професійні знання й якості. Ми шукаємо тих, хто здатний змінюватися, адаптуватися й вдосконалюватися разом з нами. Ми намагаємося забезпечити всі необхідні умови для розкриття вашого потенціалу і гарантуємо всебічну підтримку на вашому кар'єрному шляху.

Прагнення бути беззаперечним лідером у сфері надання професійних послуг визначає нашу стратегію. Забезпечення єдиного рівня якості послуг на глобальному рівні у межах кожного напряму основної діяльності компанії є одним із ключових пріоритетів «Делойт». Стандарти міжнародної мережі «Делойт» у сфері розвитку кадрового потенціалу (Global Talent Standards) - це глобальна ініціатива, спрямована на розробку й активне впровадження єдиних стандартів управління персоналом у всіх фірмах-учасниках і для кожного з основних напрямів діяльності та послуг. Щоб дізнатися більше про Global Talent Standards, перейдіть за посиланням.

У «Делойт» ми знаємо, що запорукою успіху компанії є її працівники. Ми цінуємо наших працівників і пропонуємо їм гнучку систему винагороди. Дізнайтеся більше про переваги роботи в «Делойт».

Ми хочемо подякувати всіх заявників за проявлений інтерес до нашої вакансії. Ми зв'яжемося з кандидатами, відібраними для проведення співбесіди.

Звертаємо вашу увагу на те, що в рамках процедури відбору кандидатів необхідно буде надати паспортні дані.

Понравилась вакансия?

Подписаться на похожие вакансии

Получать рассылку на новые похожие вакансии

Начните поиск с размещения резюме

40% работодателей ищут сотрудников в
базе резюме еще до размещения вакансии

Зарегистрируйтесь и разместите резюме

Разместить резюме

Начните поиск с размещения резюме

40% работодателей ищут сотрудников
в базе резюме еще до размещения вакансии

 • Создайте свое резюме на rabota.ua
 • Получайте предложения от работодателей