Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

CMO, Head of Marketing (USA)

Supplax
1 месяц назад
13 февраля 2023
Киев

Хто ми

Ми працюємо по моделі Убер. Займаємося ремонтом будинків у 15 містах США. Ми не виконуємо ремонт будинку під ключ, а спеціалізуємось на певних видах робіт. Наприклад, займаємось електрикою, наливними підлогами та інше.

Ми набагато ближче до маркетингової компанії, ніж до будівельної. Ми могли б зупинитись на генерації та продажу лідів, але взяли на себе більше відповідальності та пішли далі. Тому додатково відповідаємо за продаж, пошук майстрів та виконання робіт.

В США лише майстри. Всіма процесами керує команда віддалених співробітників в Україні.

Щомісяця отримуємо 7000+ лідів. У відділі працює 50+ людей. В вашому прямому підпорядкуванні буде 3 керівника з поточних каналів рекламі, та додатково декілька - з нових.

Сьогодні ми отримуємо ліди через дошки оголошень, маркетплейси, жовті сторінки та інше. Тобто досі не використовуємо GMB, SEO, контекст, таргетинг.

Шукаємо керівника відділу маркетингу, котрий суттєво збільшить кількість лідів за рахунок виводу нас в ТОП локальної видачі по SEO, GMB, контекст, таргетингу, маркет-плейсам послуг, агрегаторам замовлень та інше. І, звичайно, отримати 3x..5x, а можливо і 10x лідів. Мету по кількості лідів на рік поставимо разом після оцінки потенціалу зростання.

Особливу увагу приділяємо CMO та head of digital marketing з арбітражу та gambling.


Мета позиції CMO

Збільшити кількість якісних лідів в 3-5 разів за рік з утриманням цільової вартості.


Ключові завдання

 1. Зайняти перші позиції по всім районам потрібних міст для кожного виду послуг в локальній видачі Google та GMB. Ми не розиваємо національний бренд і позіціонуємо себе як локальний бренд - в кожному місті різний. Тому сайти, GMB аккаунти та інші канали між собою не поєднані.

 2. Побудувати сильну команду маркетингу. На кожному каналі реклами - є відповідальний керівник. У Вас є сильний заступник. По існуючим каналам реклами керівники та сформовані команди є.

 3. Побудувати систему у відділі маркетингу: 1) чітка, математично обгрунтована мета по кожному каналу, 2) чіткий план дій для досягення мети, 3) детальна аналітика по кожному каналу, кожній гіпотезі, 4) щотижневі (іноді щоденні) координації для контролю руху за планом. По більшості існуючих каналів реклами - виконано.

 4. Описати систему знань. Від “як ми ведемо щотижневий план-звіт”, до “ключові фактори ранжування Yelp” та “перелік успішних для утримання перших позицій на craigslist по всім районам міста”. По існуючим каналам реклами - виконано.

Тобто основні завдання - навколо запуску та розвитку нових каналів реклами.


Приклади робочих щотижневих задач

 1. Аналізувати dashboard по каналам реклами.

 2. Вивчити звіт керівників каналів реклами, та плани на наступний тиждень.

 3. Особисто провести аналіз процесів по всім каналам реклами (по деяким вибірковий, по деяким досконалий).

 4. Провести 1to1 дзвінки з керівниками каналів. Допомогти кожному усвідомити успішні дії та провести аналіз “що можна було зробити краще”. Допомогти керівнику покращити план для максимальних результатів.

 5. Контроль фіксації успішних дій в інструкціях.

 6. Аналізувати попередні, видвинути та запустити тестування нових гіпотез. Скоріш за все для цього окремий відділ.

 7. Створити заявки на найм або заміну участників команди.


Ідеальний кандидат

 1. Керував відділом маркетингу, де збирали 10000+ лідів щомісяця. В ідеалі 1) на чек $300+, 2) послуги, 3) США.

 2. Використовував велику кількість каналів реклами, в кожному досягали значну кількість лідів по невеликій вартості. Все це завдяки регулярному тестуванню великої кількості гіпотез.

 3. Вивів мережу аккаунтів google my business в ТОП-3 в 2021-2022 році (хоча б 10 аккаунтів однієї компанії, бажано 100+).

 4. Вивів мережу сайтів в ТОП-3 SEO видачі (нас цікавить мережа локальних сайтів, не сателіти).

 5. І все це Ви робили не самостійно, а руками інших людей.


Шукаємо профессіонала, максимально близького до описаного ідеалу. Але, звичайно, готові зробити виняток по деяким пунктам.


Нам буде комфортно працювати разом, якщо у Вас

 1. Потреба бути першим. Як в SEO видачі, так і житті.

 2. Пред?являєте високі вимоги до себе та підлеглих в кожній задачі.

 3. Прагнете до постійного покращення всіх процессів та результатів.

 4. Виконуєте всі домовленості, а також потребуєте виконання від інших.

 5. Багато навчаєтесь самі та допомагаєте розвиватися підлеглим.


Англійська важлива intermediate+. Спілкуватися із американцями не обов'язково. А ось перевіряти маркетингові матеріали, читати відгуки клієнтів – у великій кількості. Звичайно у нас є американець для коригування текстів, але потрібне і ваше розуміння.

Графік роботи - за Київським часом. Пару разів на місяць можливі мітинги о 9:00 за часом Лос-Анджелес.


Заповніть анкету, щоб прийняти участь у відборі:

bit.ly/usa-ua-cmo-form

Оксана

Похожие вакансии по профессиям: