Тейлор Нельсон Софрез Україна, ТОВ

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
http://www.tns-ua.com

Хто ми

ТОВ «Тейлор Нельсон Софрез» (Kantar Україна) - є представником світового дослідницького бренду Kantar (дослідницький підрозділ світового рекламно-комунікаційного холдингу WPP).

В активі Kantar дослідницькі методи та технології, які допомагають дізнаватися більше про українців – від визначення мотивів здійснення покупки до медіаспоживання, від моніторингу інтернет-діяльності до екзит-полів, від масштабних кількісних досліджень до якісного вивчення аудиторії. Наша сила у різноманітті спеціалістів, методологій та точок зору, які допомагають бізнесу та країні в цілому створювати нове та процвітати.

Декілька фактів про Kantar Україна.

Kantar було засновано у 2001 році в результаті об’єднання компаній SOCIS Gallup International та MMI Ukraine.

Компанія стала першою дослідницькою агенцією в Україні, яка запровадила у себе систему менеджменту якості ISO 9001 та пройшла сертифікаційний аудит на відповідність більш ніж 300 вимогам міжнародного стандарту маркетингових та соціальних досліджень ISO 20252. За 18 років своєї діяльності, ми реалізували понад 4000 дослідницьких проектів.

Приєднуйся до Kantar

Ми шукаємо розумних і талановитих людей, які прагнуть поглиблювати свої знання та навички у плануванні й проведенні досліджень, аналізі результатів, тощо. Якщо ти волієш розвиватися сам, а також допомагати «створювати» й процвітати бізнесу та країні в цілому - надсилай своє резюме, навіть, якщо зараз не знаходиш відповідних до твоїх побажань вакансій.

Співробітники – наш найважливіший капітал. Ми цінуємо кожного учасника команди й створюємо максимально комфортні умови для щоденної роботи та постійного розвитку. У наші компанії ми втілюємо систему навчання персоналу, постійно проводимо цікаві корпоративні заходи, а також пропонуємо реальні індивідуальні можливості для всіх працівників Kantar.

Подивитись відкриті вакансії