Kantar Україна

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
http://www.tns-ua.com

Хто ми

Kantar Україна - представник Kantar - провідна у світі компанія з питань даних, інсайтів та консалтингу.

Ми більше, ніж будь-хто інший розуміємо, як люди думають, почуваються, купують, діляться, голосують та переглядають. Поєднавши наш досвід в галузі людського розуміння з передовими технологіями, 30 000 співробітників Kantar допомагають провідним світовим організаціям досягти успіху та розвитку.

Декілька фактів про Kantar Україна.

Kantar було засновано у 2001 році в результаті об’єднання компаній SOCIS Gallup International та MMI Ukraine.

Компанія стала першою дослідницькою агенцією в Україні, яка запровадила у себе систему менеджменту якості ISO 9001 та пройшла сертифікаційний аудит на відповідність більш ніж 300 вимогам міжнародного стандарту маркетингових та соціальних досліджень ISO 20252. За 18 років своєї діяльності, ми реалізували понад 4000 дослідницьких проектів.

Приєднуйся до Kantar

Ми шукаємо розумних і талановитих людей, які прагнуть поглиблювати свої знання та навички у плануванні й проведенні досліджень, аналізі результатів, тощо. Якщо ти волієш розвиватися сам, а також допомагати «створювати» й процвітати бізнесу та країні в цілому - надсилай своє резюме, навіть, якщо зараз не знаходиш відповідних до твоїх побажань вакансій.

Співробітники – наш найважливіший капітал. Ми цінуємо кожного учасника команди й створюємо максимально комфортні умови для щоденної роботи та постійного розвитку. У наші компанії ми втілюємо систему навчання персоналу, постійно проводимо цікаві корпоративні заходи, а також пропонуємо реальні індивідуальні можливості для всіх працівників Kantar.

Подивитись відкриті вакансії