Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
24.10.2019

Інженер з охорони праці та пожежної безпеки

Cerera Technologies
IT-консалтинг / Услуги / Производство оборудования
 • Регион:Львов

Cerera Technologies - міжнародна компанія, яка розробляє та впроваджує рішення для самообслуговування та автоматизації великого бізнесу. Ми вже 5 років створюємо прогресивне обладнання і програмне забезпечення для Торгівлі, Логістики та Виробництва, щоб підвищити їх ефективність і скоротити витрати. Ми стверджуємо, що унікальні бізнеси вимагають унікальних рішень.

 

 

Наші основні продукти - це каси самообслуговування для магазинів, поштомати для доставки посилок та програмне забезпечення.

 

Основні обов'язки інженера з охорони праці та пожежної безпеки:

 1. Здійснення контролю за додержанням у підрозділах підприємства законодавчих та інших нормативних актів з охорони праці, за наданням робітникам встановлених пільг і компенсацій за умовами праці.
 2. Вивчення умов праці на робочих місцях. Готування і внесення пропозицій щодо розроблення і упровадження більш досконалих засобів захисту від впливу небезпечних і шкідливих виробничих факторів.
 3. Діяльність щодо атестації робочих місць на виробництві.
 4. Організація контролю за дотриманням вимог державних стандартів, норм і правил у галузі пожежної безпеки під час проектування, будівництва, реконструкції, технічного переоснащення та експлуатації будівель, споруд.

 

В кандидатах шукаємо:

 • вища технічна освіта;
 • досвід на аналогічній посаді від 5 років
 • посвідчення з промислової безпеки, пожежної безпеки

 

Ми пропонуємо:

 • Гарантовані державою умови праці (офіційне працевлаштування, 24-денна відпустка, оплата лікарняних, комфортне робоче місце, 40-годинний робочий тиждень, відсутність перепрацьовок)
 • Безкоштовні обіди
 • Допомога в доїзді
 • Локація - с. Сокільники, вул. Бічна Львівська, 3