Эпицентр К / Епіцентр К

проверено
 • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
 • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
https://epicentrk.ua
Перший гіпермаркет «Епіцентр К» відкрито 6 грудня 2003 року в місті Києві.
За 9 років свого розвитку в Україні відкрито 42 гіпермаркети (36 в регіонах та 6 у столиці).

На сьогодні ТОВ «Епіцентр К» має статус національної мережі будівельно-господарських гіпермаркетів та займає провідні позиції в
основних сегментах будівельного ринку, надаючи товари та послуги на території усієї України.

Поява в Україні національної мережі гіпермаркетів «Епіцентр К» суттєво змінила ситуацію на ринку роздрібної торгівлі будівельними матеріа- лами і засвідчила свою унікальність серед інших операторів з продажу будівельних матеріалів.
Переваги ТОВ «Епіцентр К»
формат «від і до» весь спектр будівельних матеріалів
демократичний підхід до потреб споживачів
широкий асортимент в усіх групах товарів
наявність позицій популярних товарів за найнижчою ціною на ринку
європейські стандарти обслуговування
клієнтоорієнтованість – націленість на задоволення потреб клієнтів
Для гуртових покупців працює відділ комплектації – це унікальна послуга, за допомогою якої здійснюється якісний та швидкий підбір будівельних матеріалів за списком замовника.
Гіпермаркети мережі «Епіцентр К» розраховані на різні верстви населення, що відображає її цінову політику. Понад 150 тис. різновидів товарів у кожному з магазинів розподілені за 10 відділами:
Для зручності клієнтів у відділах передбачено додаткові послуги:
- форматно-розкрійна дільниця
- доставка товару
- пересадка рослин
- сервісне обслуговування інструмента
- оверлок килимових покриттів
- тонування фарби
- тюнінг дверей
- кафе
- безготівковий розрахунок
- виготовлення ключів
- послуги банку
- велика зручна стоянка для автомобілів
Високий рівень сервісу, різноманітність асортименту товарів, надання широкого спектра стандартних та інноваційних послуг, професійна консульта- ція, зокрема, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість знайти будь-який товар для будівництва, ремонту, оздоблення та облаштування житла все це – в одній точці продажу, що дозволяє значно заощаджувати час клієнтів.

Основне правило обслуговування клієнтів: «Покупець завжди правий!» –запорука успішної діяльності ТОВ «Епіцентр К».

Обравши стратегію лідерства на ринку роздрібної торгівлі формату «від і до» в Україні, національна мережа будівельно-господарських гіпермарке- тів «Епіцентр К» планує розвиток та розширення мережі гіпермаркетів в усі обласні центри та великі міста України.
Поєднуючи глибоке знання українського ринку з кращими міжнародними практиками, національна мережа гіпермаркетів «Епіцентр К» стала переможцем Міжнародного фестивалю «Вибір року» в Україні 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 та 2012 років у номінації «Мережа року гіпермаркетів будівельних матеріалів», лауреатом щорічної національної премії «Український Торговельний Олімп» 2007 року в номінації «Національна мережа гіпермаркетів будівельних матеріалів», переможцем Всенародного конкурсу-рейтингу «Бренд року – 2008», а також Національного бізнес-рейтингу – «Лідер галузі» 2010 та 2011 років» у номінації «Спеціалізована роздрібна торгівля непродовольчими товарами, не віднесеними до інших груп».

Окрім того, ТОВ «Епіцентр К» має звання переможця рейтингу «ТОП-100. Лідери бізнесу України. 10 років розвитку» в категорії «Роздрібні мережі» за чистим прибутком компаній, лідером рейтингів «100 Кращих компаній України» в номінації «Непродуктового рітейлу», «ТОП-100 найефективніші компанії України» у номінації «Рітейл».

У 2012 році національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» стала членом Європейської бізнес асоціації (European Business Association).
Деякi нашi рекорди
 • 12 грудня 2009 року

  ТОВ «Епіцентр К» відкрило в Києві найбільший у світі гіпермаркет-флагман будівельно-господарського ринку.

  Торгова площа цього гіпермаркету складає 56 000 кв. м,
  а асортимент товару – 200 000 найменувань.

  Особливістю цього велетня є найбільший «Садовий центр» (площа – 16 000 кв. м).
  Він є аналогом справжнього ботанічного саду, адже у ньому зібрано розмаїття рослин та квітів з усього світу.
 • 27 та 28 березня 2010 року

  ТОВ «Епіцентр К» на вул. Берковецькій, 6-В експертна комісія національного проекту «Книга рекордів України», акредитованого партнера «Книги рекордів Гіннеса», зафіксувала два нових рекорди: нагородила гіпермаркет у номінаціях
  «Найбільший будівельно-господарський гіпермаркет формату DIY у світі»
  та
  «Найкоротший термін будівництва будівельно-господарського гіпермаркету формату DIY у світі».
 • 1 грудня 2012 року

  «Книга рекордів України» зафіксувала ще один рекорд – гіпермаркет «Епіцентр К» на просп. Григоренка, 40 визнано
  найбільшим у світі будівельно-господарським гіпермаркетом на одному поверсі.
Дiзнайтеся про нашi спортивнi досягнення
Велику увагу ТОВ «Епіцентр К» приділяє розвитку футболу в Україні та спорту в цілому. П’ять років поспіль національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» є Титульним Спонсором Чемпіонату України з футболу серед клубів Прем’єр-ліги.

ТОВ «Епіцентр К» підтримувало УЄФА ЄВРО 2012, ставши першим національним спонсором чемпіонату в Україні, а також генеральним партнером Чемпіонату Професіональної хокейної ліги спортивних сезонів 2011/2z012.

З 2012-2014 років національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» – титульний спонсор Національної збірної команди України з футболу.

За ініціативи та повного фінансування ТОВ «Епіцентр К» в містечку Городок на Хмельниччині відкрився спортивний клуб для дітей та юнацтва «Епіцентр», який цілком відповідає усім сучасним європейським стандартам та вже отримав чимало схвальних відгуків від спортивної еліти краю. Наразі 275 дітей щодня безкоштовно займаються 4-ма видами спорту: боксом, важкою атлетикою, вільною боротьбою і пауерліфтингом. Також, спортклуб «Епіцентр» уклав угоди з окремими молодими перспективними і талановитими спортсменами України, яким створює всі необхідні умови для розвитку їхнього таланту. Спортсмени цього клубу щорічно радують українців новими перемогами та нагородами – золотом, сріблом та бронзою, які здобувають на чемпіонатах світу, Європи. Так, спортсмени спортивного клубу «Епіцентр» гідно виступили на ХХХ Олімпійських іграх в Лондоні:
- важкоатлет Олексій Торохтій виборов золоту медаль у ваговій категорії до 105 кілограм;
- боксер Олександр Усик завоював золоту медаль у ваговій категорії до 91 кг;
- боксер Олександр Гвоздик виборов бронзову медаль у ваговій категорії до 81 кг.
ТОВ «Епіцентр К» постійно вдосконалюється, поліпшує сервіс, розширює асортимент товарів та спектр послуг, щоб максимально задовольнити потреби споживачів і на практиці втілювати головне гасло: «Покупець завжди правий!».

Таких вершин ТОВ «Епіцентр К» досягло завдяки великій самовіддачі професіоналів, які очолюють компанію, та злагодженій роботі її висококваліфікованих працівників. На сьогодні в гіпермаркетах «Епіцентр К» працюють близько 25 000 співробітників, їх кількість постійно зростає. Слід зазначити, що кожен співробітник має соціальний пакет: оплачувану щорічну відпустку, медичне обслуговування, безкоштовне харчування, можливість займатися спортом, особистісно та професійно зростати.
Завдяки вибору покупців, національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів
«Епіцентр К» стала народним брендом і має високий ступінь довіри споживачів.