British American Tobacco Україна

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
http://www.bat.ua

Кар'єра для професіоналів

Ми цінуємо талановитих людей та активно шукаємо професіоналів з різноманітним досвідом, які на різних етапах своєї кар’єри готові приєднатися до нас.

Кар’єра в Бритіш Американ Тобакко, безсумнівно, надає безліч можливостей для розвитку. Саме тому нас обирають досвідчені професіонали. Ми ставимося до вашої кар'єри як до довгострокового зобов'язання і інвестуємо в ваш майбутній потенціал. Це справжні партнерські стосунки. Ви отримуватимете підтримку на кожному етапі вашої роботи разом з численними можливостями для кар'єрного зростання, отримуючи підтримку колег і беручи участь в офіційних тренінгах. Ми всіляко намагаємося сприяти розвитку та самореалізації наших професіоналів. Велика увага приділяється плануванню розвитку, встановленню правильних цілей та постійному їх перегляду. Після цього ми обговорюємо не лише досягнення, але і яким чином та чого навчився співробітник.

Iгор Колєснiков
Ігор
Добровольський
Тетяна Легкун
Усі можливості розвитку базуються на індивідуальних заслугах та передбачають призначення в різних підрозділах в межах відділу, переведення в інші відділи або в іншу країну.

Наші працівники пишаються тим, що стали частиною відомої компанії з високими професійними стандартами та дійсно відмінною корпоративною культурою.

Вони також поважають нашу принципову позицію соціальної відповідальності в тютюновій галузі.
Залучаючи і приймаючи на роботу лише найкращих, ми створюємо наступне покоління лідерів, яким ми допомагаємо досягати вагомих результатів, розвиватися і розкривати свій лідерський потенціал.

Будучи невід'ємною частиною нашої корпоративної стратегії, створення наступного покоління лідерів допомагає нам розвиватися як соціально відповідальний бізнес. Нашим працівникам це надає можливість отримати простий і інтегрований досвід, який заохочує їх приймати на себе зобов'язання зі створення наступного покоління лідерів.